ΔΗΜ. ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ


Συντάχθηκε απο τον/την ΔΗΣΥ
Σάββατο, 04 Οκτώβριος 2014 17:56
Συντάχθηκε απο τον/την ΔΗΣΥ
Σάββατο, 04 Οκτώβριος 2014 14:56

Συντάχθηκε απο τον/την ΔΗΣΥ
Πέμπτη, 02 Οκτώβριος 2014 14:22

Α.Σ.Ε. - Π.Α.Μ.Ε.


Συντάχθηκε απο τον/την Α.Σ.Ε.-ΠΑΜΕ
Παρασκευή, 31 Οκτώβριος 2014 17:46
Συντάχθηκε απο τον/την Α.Σ.Ε.-ΠΑΜΕ
Παρασκευή, 24 Οκτώβριος 2014 19:15
Συντάχθηκε απο τον/την Α.Σ.Ε.-ΠΑΜΕ
Κυριακή, 12 Οκτώβριος 2014 18:26

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ


Συντάχθηκε απο τον/την ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ
Τρίτη, 28 Οκτώβριος 2014 21:07
Συντάχθηκε απο τον/την ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ
Παρασκευή, 24 Οκτώβριος 2014 21:59
Συντάχθηκε απο τον/την ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ
Παρασκευή, 24 Οκτώβριος 2014 21:53
ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΗΚΑΝ ΟΙ ΑΠΟΣΠΑΣΕΙΣ ΔΑΣΚΑΛΩΝ ΕΝΤΟΣ ΠΥΣΠΕ PDF Εκτύπωση E-mail
Τετάρτη, 12 Αύγουστος 2009 08:17

 

ΑΠΟΣΠΑΣΕΙΣ - ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ Δασκάλων εντός ΠΥΣΠΕ 2009-2010










Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ ΕΤΗ ΜΗΝΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΑΠΟΣΠΑΣΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1 Πάκος Χρήστος Δημήτριος 25ο ΔΣ Ιωαννίνων 30 11 6 3ο ΔΣ Μαρμάρων ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΣ
2 Τσιατούρας Αθανάσιος Ιωάννης ΔΣ Κατσικά 24 4 3 2ο ΔΣ Ανατολής ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΣ
3 Γκέλης Χρήστος Θωμάς ΔΣ Παρακαλάμου 14 9 19 ΔΣ Βήσσανης ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΣ
4 Λώλη Παρασκευή Νικόλαος ΔΣ Κάτω Κρυφοβού 12 8 2 5ο ΔΣ Ιωαννίνων ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΣ
5 Βιρβίλης Σταύρος Μιχαήλ Διάθεση Α΄ 32 5 11 ΔΣ Καλπακίου στη ΔΙΑΘΕΣΗ
6 Σιμιτζή Ελένη Σπυρίδων Διάθεση Α΄ 19 7 12 18ο ΔΣ Ιωαννίνων στη ΔΙΑΘΕΣΗ
7 Γιαννακός Αριστείδης Νικόλαος Διάθεση Α΄ 19 6 12 Διάθεση Α΄ στη ΔΙΑΘΕΣΗ
8 Τσέκας Νικόλαος Βασίλειος Διάθεση Α΄ 14 9 8 Ειδικό Πειραματικό ΔΣ Ιωαννίνων ΖΠΑ στη ΔΙΑΘΕΣΗ
9 Τσουμέτη Χριστίνα Νικόλαος Διάθεση Α΄ 14 1 8 26ο ΔΣ Ιωαννίνων στη ΔΙΑΘΕΣΗ
10 Ζώης Προκόπιος Μιχαήλ Διάθεση Α' 10 9 6 22ο ΔΣ Ιωαννίνων στη ΔΙΑΘΕΣΗ
11 Πολύζου Θεοδώρα Γεώργιος Διάθεση Γ΄ 9 7 6 1ο ΔΣ Ανατολής στη ΔΙΑΘΕΣΗ
12 Νικολάου Δημήτριος Αθανάσιος Διάθεση Α΄ 9 3 12 9ο ΔΣ Ιωαννίνων στη ΔΙΑΘΕΣΗ
13 Μπαλτζή Μαρία Νικόλαος Διάθεση Α΄ 9 3 12 9ο ΔΣ Ιωαννίνων στη ΔΙΑΘΕΣΗ
14 Μαράβα Αναστασία Νικόλαος Διάθεση Α΄ 9 3 11 6ο ΔΣ Ιωαννίνων στη ΔΙΑΘΕΣΗ
15 Κεραμάρη Σεβαστή Αριστείδης Διάθεση Α΄ 8 9 2 ΔΣ Ελεούσας στη ΔΙΑΘΕΣΗ
16 Γεωργίου Αικατερίνη Αριστείδης Διάθεση Β΄ 8 0 0 ΔΣ Ελεούσας στη ΔΙΑΘΕΣΗ
17 Τζιόρα Ελευθερία Ιωάννης Διάθεση Δ΄ 6 7 2 ΔΣ Μονοδενδρίου στη ΔΙΑΘΕΣΗ
18 Μάνου Αικατερίνη Ευάγγελος Διάθεση Γ΄ 5 11 29 1ο ΔΣ Μετσόβου στη ΔΙΑΘΕΣΗ
19 Παπαχρήστου Χρήστος Ιωάννης 2ο ΔΣ Κατσικά 22 8 19 6ο ΔΣ Ιωαννίνων ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΟΙ ΛΟΓΟΙ
20 Βάγγης Δημήτριος Γεώργιος 2ο ΔΣ Κατσικά 21 7 7 3ο ΔΣ Ιωαννίνων ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΟΙ ΛΟΓΟΙ
21 Παναγιωτίδου Ανατολή Δημήτριος ΔΣ Χαροκοπίου 18 9 26 3ο ΔΣ Μαρμάρων ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΟΙ ΛΟΓΟΙ
22 Τσιατούρας Κων/νος Ιωάννης 2ο ΔΣ Κατσικά 13 8 14 Διάθεση Α΄ ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΟΙ ΛΟΓΟΙ
23 Τραγουδάρα Νίκη Παναγιώτης 2ο ΔΣ Κατσικά 9 11 2 ΔΣ Πραμάντων ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΟΙ ΛΟΓΟΙ
24 Γιώτης Αλκιβιάδης Κων/νος ΔΣ Κοντινών 9 8 18 ΔΣ Ελατοχωρίου ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΟΙ ΛΟΓΟΙ
25 Ζαχάρης Θεόδωρος Γεώργιος ΔΣ Δομπόλειο ΔΣ Ζίτσας ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΟΙ ΛΟΓΟΙ
26 Λώλης Γεώργιος Θεοφάνης 2ο ΔΣ Μαράρων ΔΣ Ζωοδόχου ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΟΙ ΛΟΓΟΙ
27 Λωρίδας Θεόδωρος Σωκράτης 18ο ΔΣ Ιωαννίνων 31 6 26 ΔΣ Ροδοτοπίου ΕΙΔΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
28 Σουλιώτης Ιωάννης Αθανάσιος 1ο ΔΣ Μετσόβου 30 11 12 7ο ΔΣ Ιωαννίνων ΕΙΔΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
29 Μαριάς Γεώργιος Ιωάννης 1ο ΔΣ Μετσόβου 26 0 1 3ο ΔΣ Ιωαννίνων ΕΙΔΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
30 Παγγέ Ζωή Δημήτριος άλλο ΠΥΣΠΕ 17 10 6 10ο ΔΣ Ιωαννίνων ΕΙΔΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
31 Μανιφάβα Αρετή Στέφανος 1ο ΔΣ Ανατολής 14 5 25 24ο ΔΣ Ιωαννίνων ΕΙΔΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
32 Γιούργας Σπυρίδων Γεώργιος άλλο ΠΥΣΠΕ 10 6 17 15ο ΔΣ Ιωαννίνων ΕΙΔΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
33 Ξυθάλη Πολυξένη Δημήτριος άλλο ΠΥΣΠΕ 10 4 11 14ο ΔΣ Ιωαννίνων ΕΙΔΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
34 Λισγάρα Ευφροσύνη Γρηγόριος άλλο ΠΥΣΠΕ 8 9 7 ΔΣ Κατσικά ΕΙΔΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
35 Φαλιαρίδου Αθανασία Ελευθέριος άλλο ΠΥΣΠΕ 8 0 0 3ο ΔΣ Ανατολής ΕΙΔΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
36 Γκόνης Ηρακλής Βασίλειος άλλο ΠΥΣΠΕ 7 2 19 1ο ΔΣ Μαρμάρων ΕΙΔΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
37 Κρυστάλλη Αικατερίνη Γεώργιος άλλο ΠΥΣΠΕ 6 11 25 3ο ΔΣ Ιωαννίνων ΕΙΔΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
38 Καραμάνης Κίμων Ηλίας άλλο ΠΥΣΠΕ 6 11 25 ΔΣ Βοτονοσίου ΕΙΔΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
39 Κυργοτάση Σταματία Νικόλαος άλλο ΠΥΣΠΕ 6 4 20 4ο ΔΣ Ιωαννίνων ΕΙΔΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
40 Πλαστήρα Αλεξάνδρα Χρήστος άλλο ΠΥΣΠΕ 5 1 28 Διάθεση Α΄ ΕΙΔΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
41 Γιαννούλη Μαρία Παναγιώτης άλλο ΠΥΣΠΕ 4 4 24 4ο ΔΣ Ιωαννίνων ΕΙΔΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
42 Χριστοδούλου
Πολυτήπη
Μαγδαληνή Στέφανος άλλο ΠΥΣΠΕ 2 6 26 ΔΣ Μηλιάς ΕΙΔΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
43 Πλωμαρίτης Μιχαήλ Ιωάννης άλλο ΠΥΣΠΕ 33 7 4 Διάθεση Α΄
44 Λώλης Δημήτριος Νικόλαος 22ο ΔΣ Ιωαννίνων 32 10 16 απορρίπτεται
45 Δέδου Ιφιγένεια Λεωνίδας 3ο ΔΣ Κόνιτσας 32 10 11 1ο ΔΣ Κόνιτσας
46 Ντάγκας Κων/νος Ευάγγελος 2ο ΔΣ Ιωαννίνων 32 10 9 ΔΣ Βουνοπλαγιάς
47 Τσουμάνης Παναγιώτης Ιωάννης 7ο ΔΣ Ιωαννίνων 32 7 4 απορρίπτεται ΤΡΙΤΕΚΝΟΣ
48 Ντάφλης Χαράλαμπος Γεώργιος 1ο ΔΣ Κόνιτσας 31 10 26 2ο ΔΣ Κόνιτσας
49 Ζήση Ανθούλα Κων/νος 3ο ΔΣ Κόνιτσας 31 10 10 3ο ΔΣ Ιωαννίνων
50 Ρήνα Ευθυμία Βασίλειος 1ο ΔΣ Ανατολής 31 9 0 1ο ΔΣ Ανατολής ΤΕΧΝΙΚΑ
51 Κοκκώνη Ελένη Αθανάσιος 1ο ΔΣ Μετσόβου 31 8 21 6ο ΔΣ Ιωαννίνων
52 Παππάς Κων/νος Απόστολος ΔΣ Μονοδενδρίου 31 7 11 16ο ΔΣ Ιωαννίνων
53 Κολιός Κων/νος Δημήτριος ΔΣ Κάτω Κρυφοβού 31 3 23 ΔΣ Κοντινών ΤΡΙΤΕΚΝΟΣ
54 Πανταζής Βασίλειος Ευθύμιος ΔΣ Πεδινής 30 11 28 ΔΣ Πλατανούσας
55 Γιαννάκης Λάζαρος Γρηγόριος ΔΣ Κληματιάς 30 11 8 26ο ΔΣ Ιωαννίνων
56 Δήμου Μιχαήλ Νικόλαος 14ο ΔΣ Ιωαννίνων 30 10 23 1ο Πειραματικό ΔΣ Ιωαννίνων ΖΠΑ
57 Βερλέτης Γρηγόριος Αναστάσιος ΔΣ Ελεούσας 30 10 12 13ο ΔΣ Ιωαννίνων
58 Σπυρίκος Θεόδωρος Δημήτριος 3ο ΔΣ Μαρμάρων 30 9 7 απορρίπτεται
59 Πέτρου Ηρακλής Πέτρος ΔΣ Νέας Μουσιωτίτσας 30 5 0 13ο ΔΣ Ιωαννίνων
60 Κουρτίνος Λάζαρος Χρυσόστομος 10ο ΔΣ Ιωαννίνων 30 4 11 25ο ΔΣ Ιωαννίνων
61 Φουνταράς Κων/νος Απόστολος 2ο ΔΣ Κόνιτσας 30 3 28 4ο ΔΣ Ιωαννίνων
62 Λιανός Ιωάννης Δημήτριος ΔΣ Πραμάντων 30 0 21 ΔΣ Κατσικά
63 Τζίμας Νικόλαος Ιωάννης άλλο ΠΥΣΠΕ 29 11 6 ΔΣ Ελεούσας
64 Μωραΐτης Κων/νος Θεόδωρος ΔΣ Πλατανούσας 29 7 8 1ο ΔΣ Ανατολής
65 Τσακτσίρας Χαρίλαος Κων/νος άλλο ΠΥΣΠΕ 29 6 7 ΔΣ Κατσικά
66 Ρίζος Γεώργιος Νέστορας 2ο ΔΣ Ανατολής 29 4 23 2ο ΔΣ Ανατολής & 6ο ΔΣ Ιωαννίνων ΤΕΧΝΙΚΑ
67 Πετρόπουλος Χρήστος Λάμπρος ΔΣ Καλπακίου 29 2 10 2ο ΔΣ Ανατολής
68 Κώτσης Βασίλειος Μιχαήλ ΔΣ Δομπόλειο 28 11 15 10ο ΔΣ Ιωαννίνων
69 Λίτσας Ιωάννης Κων/νος 17ο ΔΣ Ιωαννίνων 28 7 21 ΔΣ Καλπακίου ΟΤΑ Δήμου Καλπακίου
70 Τσέντη Μαρία Μιχαήλ ΔΣ Κατσικά 28 0 27 ΔΣ Αγ. Ιωάννη ΤΡΙΤΕΚΝΟΣ
71 Κουλιανού Καλλιόπη Σπυρίδων ΔΣ Ζίτσας 27 11 14 21ο ΔΣ Ιωαννίνων ΤΡΙΤΕΚΝΟΣ
72 Μαυρογιώργος Χρήστος Στέργιος 2ο ΔΣ Κόνιτσας 27 7 24 ΔΣ Περάματος, ΔΣ Ροδοτοπίου &
ΔΣ Μεταμόρφωσης
ΜΟΥΣΙΚΗ
73 Καμαρέτσου Αικατερίνη Σωτήριος 21ο ΔΣ Ιωαννίνων 27 7 7 2ο ΔΣ Ανατολής
74 Παπαχρήστου Ελένη Ιωάννης άλλο ΠΥΣΠΕ 27 7 2 3ο ΔΣ Ανατολής
75 Λέτσιος Ιωάννης Κων/νος άλλο ΠΥΣΠΕ 26 8 8 ΔΣ Σταυρακίου & 21ο ΔΣ Ιωαννίνων
76 Δρούτσα Δήμητρα Πάτροκλος 15ο ΔΣ Ιωαννίνων 26 4 27 16ο ΔΣ Ιωαννίνων
77 Μονιώδη Ιωάννα Δημήτριος άλλο ΠΥΣΠΕ 26 3 25 ΔΣ Παρακαλάμου
78 Ζαχαράκης Γεώργιος Δημήτριος 3ο ΔΣ Κόνιτσας 26 0 1 2ο ΔΣ Ανατολής
79 Χουλιαράς Γεώργιος Κων/νος ΔΣ Καλπακίου 26 0 1 2ο ΔΣ Κόνιτσας ΤΡΙΤΕΚΝΟΣ
80 Γκλιαβέρης Αλέξιος Χρήστος ΔΣ Ελεούσας 25 11 3 Ειδικό ΔΣ ΣΑΠ Ιωαννίνων ΣΜΕΑ
81 Κολοβού Ελένη Ευστράτιος άλλο ΠΥΣΠΕ 25 8 26 14ο ΔΣ Ιωαννίνων
82 Κλαρούδα Βικτωρία Κων/νος άλλο ΠΥΣΠΕ 25 8 23 18ο ΔΣ Ιωαννίνων
83 Πανταζή Δημητρούλα Κων/νος άλλο ΠΥΣΠΕ 25 8 6 10ο ΔΣ Ιωαννίνων
84 Κοκκώνη Μαρίνα Αθανάσιος 13ο ΔΣ Ιωαννίνων 25 3 24 6ο ΔΣ Ιωαννίνων
85 Παλαιοπάνος Κων/νος Αναστάσιος 6ο ΔΣ Ιωαννίνων 25 0 2 ΔΣ Μικρού Περιστερίου
86 Καλύβα Ασημούλα Κων/νος 11ο ΔΣ Ιωαννίνων 25 0 2 3ο ΔΣ Μαρμάρων
87 Τσιούρης Αναστάσιος Νικόλαος 11ο ΔΣ Ιωαννίνων 24 11 21 ΔΣ Αγίας Μαρίνας
88 Παππάς Χρήστος Σπυρίδων ΔΣ Ματσουκίου 24 11 18 ΔΣ Κατσικά
89 Δήμος Κων/νος Ιωάννης ΔΣ Κατσικά 24 8 7 13ο ΔΣ Ιωαννίνων
90 Πατέρη Γεωργία Ιωάννης άλλο ΠΥΣΠΕ 24 6 19 22ο ΔΣ Ιωαννίνων
91 Κροκίδη Νικολέτα Ευάγγελος 7ο ΔΣ Ιωαννίνων 24 6 6 27ο ΔΣ Ιωαννίνων
92 Φασούλας Πολυζώης Γεώργιος 10ο ΔΣ Ιωαννίνων 24 5 11 10ο ΔΣ Ιωαννίνων ΤΕΧΝΙΚΑ
93 Κατσικάρη Αθανασία Γεώργιος άλλο ΠΥΣΠΕ 24 3 23 10ο ΔΣ Ιωαννίνων
94 Παππάς Νικόλαος Θωμάς 5ο ΔΣ Ιωαννίνων 24 0 1 ΔΣ Ελεούσας & 3ο ΔΣ Μαρμάρων ΜΟΥΣΙΚΗ
95 Οικονόμου Ιωάννης Βασίλειος ΔΣ Ροδοτοπίου 23 9 10 3ο ΔΣ Μαρμάρων
96 Σίμου Λασκαρίνα Παναγιώτης άλλο ΠΥΣΠΕ 23 5 0 1ο ΔΣ Ανατολής
97 Βαντόλας Βασίλειος Γεώργιος ΔΣ Ελεούσας 22 9 28 16ο ΔΣ Ιωαννίνων
98 Κατσαβριάς Λάμπρος Παύλος 2ο ΔΣ Χρυσοβίτσας 22 9 26 21ο ΔΣ Ιωαννίνων
99 Παπαγεωργίου Αγαθάγγελος Σωτήριος 1ο ΔΣ Κόνιτσας 22 7 23 6ο ΔΣ Ιωαννίνων, 5ο ΔΣ Ιωαννίνων &
ΔΣ Κουτσελιού
ΜΟΥΣΙΚΗ
100 Μυλωνά Άννα Στυλιανός 27ο ΔΣ Ιωαννίνων 22 6 26 Ειδικό Πειραματικό ΔΣ Ιωαννίνων ΖΠΑ ΣΜΕΑ
101 Χαλιάσου Μαρία Ευάγγελος 5ο ΔΣ Ιωαννίνων 22 3 19 16ο ΔΣ Ιωαννίνων ΤΡΙΤΕΚΝΟΣ
102 Ξανά Γραμματία Ευάγγελος 21ο ΔΣ Ιωαννίνων 22 2 26 ΔΣ Πεδινής
103 Γιώτης Θεόκλητος Ιωάννης ΔΣ Κεφαλοβρύσου 22 0 10 1ο ΔΣ Χρυσοβίτσας
104 Στεργίου Βασίλειος Δημήτριος ΔΣ Ελεούσας 22 0 10 10ο ΔΣ Ιωαννίνων
105 Αρτσίτα Φωτεινή Ιωάννης άλλο ΠΥΣΠΕ 21 11 22 Διάθεση Α΄
106 Ευαγγελάτου Όλγα Δημήτριος 1ο ΔΣ Χρυσοβίτσας 21 10 6 18ο ΔΣ Ιωαννίνων ΤΡΙΤΕΚΝΟΣ
107 Βάσιος Λάμπρος Βασίλειος 4ο ΔΣ Ιωαννίνων 21 9 0 27ο ΔΣ Ιωαννίνων
108 Ζήκου Βασιλική Μιχαήλ 1ο ΔΣ Περάματος 21 8 1 18ο ΔΣ Ιωαννίνων
109 Γούλας Δημήτριος Ιωάννης άλλο ΠΥΣΠΕ 21 7 9 ΔΣ Κρανούλας
110 Μαργαρίτης Δημήτριος Θεοφάνης 24ο ΔΣ Ιωαννίνων 21 4 12 Τ.Ε. ΔΣ Ελεούσας ΣΜΕΑ
111 Ζώης Αδαμάντιος Δημήτριος ΔΣ Λογγάδων 21 3 22 ΔΣ Ελεούσας
112 Σπυρίδωνος Σοφία Σπυρίδων 5ο ΔΣ Ιωαννίνων 21 1 5 19ο ΔΣ Ιωαννίνων
113 Γκίκα Ευμορφία Βασίλειος 6ο ΔΣ Ιωαννίνων 21 0 28 1ο ΔΣ Ανατολής
114 Συννεφακοπούλου Κυριακή Βλάσιος ΔΣ Πεδινής 20 11 16 9ο ΔΣ Ιωαννίνων
115 Αυγέρης Ευάγγελος Ιωάννης ΔΣ Δομπόλειο 20 10 17 ΔΣ Ζίτσας
116 Τσουμάνης Θεοφάνης Δημοσθένης 16ο ΔΣ Ιωαννίνων 20 5 13 4ο ΔΣ Ιωαννίνων
117 Κοκκίνη Θεοδούλη Αθανάσιος ΔΣ Καλπακίου 20 3 4 19ο ΔΣ Ιωαννίνων
118 Ζώη Ευδοκία Κων/νος ΔΣ Λογγάδων 20 2 26 Τ.Ε. ΔΣ Λογγάδων ΣΜΕΑ
119 Ντάρας Νικόλαος Αλέξανδρος ΔΣ Κρύας 20 1 17 3ο ΔΣ Μαρμάρων
120 Παπαγιάννης Κων/νος Δημήτριος 7ο ΔΣ Ιωαννίνων 19 10 16 ΔΣ Σταυρακίου
121 Ράπτης Βασίλειος Λάζαρος ΔΣ Κόντσικας 19 8 8 19ο ΔΣ Ιωαννίνων
122 Κεφάλας Παντελής Θεόδωρος ΔΣ Κάτω Κρυφοβού 19 3 12 ΔΣ Κάτω Μουσιωτίτσας
123 Οικονόμου Μαρία Χρήστος 23ο ΔΣ Ιωαννίνων 19 2 20 ΔΣ Αγ. Ιωάννη
124 Λαιμοδέτη Βασιλική Γεώργιος 5ο ΔΣ Ιωαννίνων 18 9 2 18ο ΔΣ Ιωαννίνων
125 Κατσουλίδη Λαμπρινή Ιωάννης ΔΣ Κατσικά 18 7 15 13ο ΔΣ Ιωαννίνων
126 Μουχάκη-Μάρη Ελένη Γεώργιος 3ο ΔΣ Μαρμάρων 18 6 14 16ο ΔΣ Ιωαννίνων ΤΡΙΤΕΚΝΟΣ
127 Φετάνη Μαρία Ζήσης ΔΣ Ανηλίου 18 5 4 1ο ΔΣ Ανατολής
128 Τούλης Γεώργιος Παναγιώτης 6ο ΔΣ Ιωαννίνων 18 4 10 ΔΣ Πλατανιάς
129 Ντάση Χαρίκλεια Σωτήριος 27ο ΔΣ Ιωαννίνων 18 3 28 9ο ΔΣ Ιωαννίνων
130 Βίνης Μιχαήλ Ιωάννης 1ο ΔΣ Χρυσοβίτσας 18 3 16 3ο ΔΣ Ανατολής
131 Τζίμα Γεωργία Θωμάς ΔΣ Μπάφρας-Νεοκαισάρειας 18 2 5 ΔΣ Κάτω Κρυφοβού
132 Γκέγκα Μορφούλα Δημήτριος άλλο ΠΥΣΠΕ 18 1 28 ΔΣ Κληματιάς
133 Ζήγος Κων/νος Χρήστος ΔΣ Παρακαλάμου 18 0 26 ΔΣ Βήσσανης
134 Κεραμάρη Ζωή Θωμάς 21ο ΔΣ Ιωαννίνων 18 0 25 απορρίπτεται
135 Γιώτης Ελευθέριος Κων/νος 1ο ΔΣ Ανατολής 18 0 10 ΔΣ Μηλιωτάδων ΟΤΑ Δήμου Αν. Ζαγορίου
136 Παναγιώτογλου Κυριακή Απόστολος 12ο ΔΣ Ιωαννίνων 18 0 5 16ο ΔΣ Ιωαννίνων
137 Γιαννοπούλου Ευαγγελία Παναγιώτης ΔΣ Ελληνικού 17 8 10 ΔΣ Πεδινής
138 Γερμενή Μαρία Κων/νος άλλο ΠΥΣΠΕ 17 0 5 12ο ΔΣ Ιωαννίνων ΤΡΙΤΕΚΝΟΣ
139 Σιαράβας Αναστάσιος Περικλής 5ο ΔΣ Ιωαννίνων 16 11 5 ΔΣ Κρανούλας
140 Βλασιάδου Ευανθία Προκόπιος 1ο ΔΣ Ανατολής 16 9 16 Ειδικό ΔΣ ΣΑΠ Ιωαννίνων ΣΜΕΑ
141 Σιαψάρης Κυριάκος Κων/νος 1ο ΔΣ Μετσόβου 16 8 8 6ο ΔΣ Ιωαννίνων
142 Δερβέντζα Χαρούλα Γεώργιος 5ο ΔΣ Ιωαννίνων 16 6 1 20ο ΔΣ Ιωαννίνων
143 Καϊσλή Μαρία Θεόδωρος άλλο ΠΥΣΠΕ 16 2 21 3ο ΔΣ Ιωαννίνων
144 Ντέτσικα Σαβούλα Νικόλαος ΔΣ Μπάφρας-Νεοκαισάρειας 16 0 16 ΔΣ Πεδινής
145 Θεοδωρίκας Χριστόδουλος Δημήτριος άλλο ΠΥΣΠΕ 16 0 3 ΔΣ Νέας Μουσιωτίτσας
146 Σιούλη Μαρία Δημήτριος 4ο ΔΣ Ιωαννίνων 15 5 8 ΔΣ Ροδοτοπίου
147 Πουλίζος Χριστόφορος Ευάγγελος ΔΣ Πλατανιάς 15 0 13 ΔΣ Σταυρακίου
148 Ζαρογιάννη Γιολάντα Δημοσθένης ΔΣ Μηλιωτάδων 14 9 11 ΔΣ Κάτω Κρυφοβού
149 Σκανδάλη Μαρία Δημήτριος ΔΣ Τσεπελόβου 14 9 4 21ο ΔΣ Ιωαννίνων
150 Κατερίνη Ελένη Χρήστος ΔΣ Δελβινακίου 14 6 23 26ο ΔΣ Ιωαννίνων & 24ο ΔΣ Ιωαννίνων ΤΕΧΝΙΚΑ - ΤΡΙΤΕΚΝΟΣ
151 Χολέβα Γεωργία Κων/νος ΔΣ Πεδινής 14 3 29 10ο ΔΣ Ιωαννίνων
152 Παπαΐωάννου Σοφία Χρήστος 1ο ΔΣ Ιωαννίνων 14 2 3 12ο ΔΣ Ιωαννίνων
153 Σπύρου-Μήτσιου Ιουλία Ευάγγελος άλλο ΠΥΣΠΕ 14 1 15 ΔΣ Πεδινής
154 Παππά Χαρούλα Δημήτριος ΔΣ Ζίτσας 13 4 28 21ο ΔΣ Ιωαννίνων
155 Αναστασίου Αγάπη Γεώργιος 11ο ΔΣ Ιωαννίνων 13 4 19 18ο ΔΣ Ιωαννίνων
156 Σαχανίδου Μαρία Δημήτριος 7ο ΔΣ Ιωαννίνων 13 3 22 27ο ΔΣ Ιωαννίνων ΤΡΙΤΕΚΝΟΣ
157 Ντόντης Βασίλειος Ζήσης άλλο ΠΥΣΠΕ 13 2 27 3ο ΔΣ Μαρμάρων
158 Νούτσος Χαρίλαος Κων/νος 1ο ΔΣ Μετσόβου 13 0 6 10ο ΔΣ Ιωαννίνων
159 Ζώνιου Ελένη Νικόλαος ΔΣ Πεδινής 12 8 1 23ο ΔΣ Ιωαννίνων
160 Λέκκα Αικατερίνη Πέτρος ΔΣ Νέας Μουσιωτίτσας 12 4 27 10ο ΔΣ Ιωαννίνων
161 Γόγολος Χρήστος Παναγιώτης 13ο ΔΣ Ιωαννίνων 12 2 9 13ο ΔΣ Ιωαννίνων & 6ο ΔΣ Ιωαννίνων ΤΕΧΝΙΚΑ - ΤΡΙΤΕΚΝΟΣ
162 Ντάτση Παναγιώτα Κων/νος άλλο ΠΥΣΠΕ 11 11 0 4ο ΔΣ Ιωαννίνων ΤΡΙΤΕΚΝΟΣ
163 Τζαβέλλας Γεώργιος Κων/νος ΔΣ Περιβλέπτου 11 9 15 ΔΣ Καλπακίου ΟΤΑ Δήμου Καλπακίου
164 Δέλλας Βασίλειος Ευθύμιος άλλο ΠΥΣΠΕ 11 8 27 16ο ΔΣ Ιωαννίνων
165 Παπαζώτου Κων/να Γεώργιος ΔΣ Πεδινής 11 4 27 23ο ΔΣ Ιωαννίνων
166 Χρόνη Ευφροσύνη Βασίλειος άλλο ΠΥΣΠΕ 11 1 13 3ο ΔΣ Ιωαννίνων
167 Παπαχαραλάμπους Ιωάννης Χαράλαμπος ΔΣ Μικρού Περιστερίου 11 1 3 1ο ΔΣ Χρυσοβίτσας ΤΡΙΤΕΚΝΟΣ
168 Χατζηστεφανίδης Στέφανος Κων/νος ΔΣ Ι.Μ. Ρωμανού 11 0 7 6ο ΔΣ Ιωαννίνων
169 Τσώλη Κωνσταντινιά Γεώργιος 6ο ΔΣ Ιωαννίνων 10 11 21 1ο ΔΣ Ανατολής
170 Νάσιου Λαμπρινή Κων/νος 12ο ΔΣ Ιωαννίνων 10 10 9 ΔΣ Πεδινής
171 Βαζιάκα Πετρούλα Χριστόδουλος 7ο ΔΣ Ιωαννίνων 10 10 5 27ο ΔΣ Ιωαννίνων
172 Στάικου Αθανασία Δημήτριος 11ο ΔΣ Ιωαννίνων 10 10 5 15ο ΔΣ Ιωαννίνων
173 Πότσιου Σταυρούλα Δημήτριος άλλο ΠΥΣΠΕ 10 7 27 ΔΣ Μπάφρας-Νεοκαισάρειας
174 Καψάλης Λεωνίδας Παναγιώτης ΔΣ Βοτονοσίου 10 5 21 ΔΣ Λογγάδων
175 Σαργιώτης Φώτιος Δημήτριος άλλο ΠΥΣΠΕ 10 5 16 2ο ΔΣ Ανατολής
176 Παργανά Μαριάνθη Λουκάς ΔΣ Πωγωνιανής 10 5 4 2ο ΔΣ Ιωαννίνων
177 Σίντος Κων/νος Φίλιππος ΔΣ Ποταμιάς 10 4 13 ΔΣ Πεδινής
178 Λαμπρούση Έλλη Ευάγγελος ΔΣ Κεφαλοχωρίου 10 4 9 18ο ΔΣ Ιωαννίνων
179 Σίντος Δημήτριος Χριστόδουλος άλλο ΠΥΣΠΕ 10 4 9 6ο ΔΣ Ιωαννίνων
180 Λιόκας Αλέξανδρος Παναγιώτης άλλο ΠΥΣΠΕ 10 4 5 ΔΣ Μικρού Περιστερίου
181 Μητσιούλα Γιαννούλα Νικόλαος 3ο ΔΣ Μαρμάρων 10 0 9 1ο ΔΣ Ιωαννίνων
182 Παδιού Μελπομένη Δημήτριος άλλο ΠΥΣΠΕ 9 11 13 6ο ΔΣ Ιωαννίνων
183 Ρόζου Διονυσία Απόστολος 1ο ΔΣ Ιωαννίνων 9 10 19 10ο ΔΣ Ιωαννίνων ΤΡΙΤΕΚΝΟΣ
184 Μπριασούλη Χαρούλα Νικόλαος άλλο ΠΥΣΠΕ 9 10 4 10ο ΔΣ Ιωαννίνων
185 Σιούτης Μιχαήλ Ιωάννης ΔΣ Κεφαλοβρύσου 9 8 24 ΔΣ Καλπακίου
186 Χόντου Αλεξάνδρα Κων/νος άλλο ΠΥΣΠΕ 9 6 28 27ο ΔΣ Ιωαννίνων
187 Σκαρώνης Μιλτιάδης Κων/νος άλλο ΠΥΣΠΕ 9 6 23 ΔΣ Παρακαλάμου ΟΤΑ Δήμου Άνω Καλαμά
188 Γρίβας Περικλής Βασίλειος 1ο ΔΣ Μαρμάρων 9 6 13 ΔΣ Ηλιόκαλης
189 Παπαδημητρίου Μαρία Χρήστος άλλο ΠΥΣΠΕ 9 6 6 6ο ΔΣ Ιωαννίνων
190 Ντούμα Άννα Κλεάνθης ΔΣ Κάτω Μουσιωτίτσας 9 6 3 ΔΣ Βουνοπλαγιάς
191 Κίτσου Παναγιώτα Βασίλειος άλλο ΠΥΣΠΕ 9 4 9 27ο ΔΣ Ιωαννίνων
192 Κουμπή Σεβαστή Αθανάσιος ΔΣ Πραμάντων 9 4 6 απορρίπτεται
193 Πατσιαβουρίδου Μενεξιά Νικόλαος 2ο ΔΣ Ιωαννίνων 9 3 26 απορρίπτεται
194 Μπουκουβάλα Σπυριδούλα Ηλίας άλλο ΠΥΣΠΕ 9 3 14 27ο ΔΣ Ιωαννίνων
195 Λάμπρου Σπυριδούλα Απόστολος άλλο ΠΥΣΠΕ 9 3 13 24ο ΔΣ Ιωαννίνων ΤΡΙΤΕΚΝΟΣ
196 Ντάγκα Βασιλική Αναστάσιος άλλο ΠΥΣΠΕ 9 3 7 3ο ΔΣ Μαρμάρων
197 Φράγκου Ευαγγελία Γεώργιος ΔΣ Βήσσανης 9 3 4 ΔΣ Αμφιθέας
198 Τρίτου Λουκία Τριαντάφυλλος άλλο ΠΥΣΠΕ 9 3 4 21ο ΔΣ Ιωαννίνων
199 Θιαμέγκος Ιωάννης Νικόλαος άλλο ΠΥΣΠΕ 9 3 3 18ο ΔΣ Ιωαννίνων
200 Σταλίκα Ειρήνη Δημήτριος άλλο ΠΥΣΠΕ 9 3 2 1ο ΔΣ Μετσόβου
201 Χουλιάρας Βασίλειος Σπυρίδων ΔΣ Ελατοχωρίου 9 2 19 3ο ΔΣ Μαρμάρων
202 Λισγάρα Ελεονώρα Αναστάσιος ΔΣ Πραμάντων 9 1 12 ΔΣ Κατσικά
203 Στάθη Ελένη Δημήτριος ΔΣ Βήσσανης 9 1 11 ΔΣ Δροσοχωρίου
204 Κουταλά Δήμητρα Αντώνιος ΔΣ Παρακαλάμου 9 1 9 ΔΣ Ελεούσας
205 Πέτρη Μαργαρίτα Κων/νος άλλο ΠΥΣΠΕ 8 11 14 3ο ΔΣ Ανατολής
206 Θεμελής Σωτήριος Κων/νος ΔΣ Μηλιάς 8 9 17 27ο ΔΣ Ιωαννίνων
207 Κοσμά Βασιλική Ιωάννης ΔΣ Τσεπελόβου 8 9 17 ΔΣ Αγίας Μαρίνας
208 Μπόκου Αριστέα Βασίλειος 1ο ΔΣ Μετσόβου 8 9 4 6ο ΔΣ Ιωαννίνων
209 Ντίμα Τζένη-Πολυξένη Γεώργιος ΔΣ Δελβινακίου 8 9 2 ΔΣ Ελεούσας
210 Τόλη Ευαγγελή Γεώργιος ΔΣ Πλατανούσας 8 8 12 ΔΣ Κατσικά
211 Τσουμάνη Λαμπρινή Ελευθέριος άλλο ΠΥΣΠΕ 8 8 9 ΔΣ Κρύας
212 Καππά Ελένη Αντώνιος άλλο ΠΥΣΠΕ 8 7 5 1ο ΔΣ Κόνιτσας
213 Σουλιώτη Αγγελική Σωτήριος άλλο ΠΥΣΠΕ 8 6 14 Διάθεση Α΄ ΤΡΙΜΗΝΗ ΑΔΕΙΑ-ΤΡΙΤΕΚΝΟΣ
214 Στράτη Θεοδώρα Αναστάσιος 1ο ΔΣ Μετσόβου 8 6 13 24ο ΔΣ Ιωαννίνων ΤΡΙΤΕΚΝΟΣ
215 Ντόκου Όλγα Αντώνιος ΔΣ Πραμάντων 8 6 12 ΔΣ Ελούσας
216 Γκόγκος Βασίλειος Σωκράτης ΔΣ Κατσικά 8 6 8 3ο ΔΣ Μαρμάρων
217 Ζαρκάδα Μαριάννα Ελευθέριος άλλο ΠΥΣΠΕ 8 3 18 1ο ΔΣ Μετσόβου
218 Μάντζιου Μαρία Κων/νος άλλο ΠΥΣΠΕ 8 0 15 ΔΣ Νέας Μουσιωτίτσας
219 Νικολαΐδου Μαρία Νικόλαος 2ο ΔΣ Ιωαννίνων 8 0 0 απορρίπτεται
220 Παγούνης Βασίλειος Ευάγγελος άλλο ΠΥΣΠΕ 8 0 0 ΔΣ Βοτονοσίου
221 Κατσάνου Βασιλική Χριστόφορος άλλο ΠΥΣΠΕ 8 0 0 ΔΣ Κουτσελιού ΤΡΙΤΕΚΝΟΣ
222 Ντόκα Αγλαΐα Αντώνιος άλλο ΠΥΣΠΕ 8 0 0 ΔΣ Μηλιωτάδων
223 Παργανάς Μιχαήλ Νικόλαος άλλο ΠΥΣΠΕ 8 0 0 ΔΣ Ζίτσας ΟΤΑ Δήμου Μολοσσών
224 Στρατηδάκη Σοφία Νικόλαος άλλο ΠΥΣΠΕ 8 0 0 ΔΣ Ροδοτοπίου
225 Μιμηγιάννη Ζωή Γρηγόριος άλλο ΠΥΣΠΕ 7 11 26 1ο ΔΣ Κόνιτσας
226 Κώτσια Αννούλα Αριστοτέλης άλλο ΠΥΣΠΕ 7 11 14 ΔΣ Κρανούλας
227 Γούσια Άννα Θεόφιλος 1ο ΔΣ Κόνιτσας 7 11 7 3ο ΔΣ Κόνιτσας
228 Δάφνου Σπυριδούλα Θωμάς άλλο ΠΥΣΠΕ 7 6 9 ΔΣ Κεφαλοβρύσου
229 Σκορδά Παναγιώτα Σωκράτης άλλο ΠΥΣΠΕ 7 4 26 ΔΣ Καλπακίου
230 Μπούνας Κων/νος Αριστοτέλης ΔΣ Διστράτου 7 3 0 απορρίπτεται
231 Δρούγκας Κων/νος Γεώργιος ΔΣ Μηλιάς 7 2 19 2ο ΔΣ Χρυσοβίτσας
232 Κοσίνα Δημητρούλα Ευάγγελος άλλο ΠΥΣΠΕ 7 1 22 1ο ΔΣ Μετσόβου
233 Μπίγγα Αικατερίνη Ιωάννης άλλο ΠΥΣΠΕ 7 1 20 24ο ΔΣ Ιωαννίνων
234 Κουτσιμοίρη Ευαγγελία Ιωάννης άλλο ΠΥΣΠΕ 7 0 25 ΔΣ Κατσικά
235 Βάρφη Νεκταρία Κων/νος άλλο ΠΥΣΠΕ 7 0 16 1ο ΔΣ Κόνιτσας
236 Βελντέ Νίκη Δημήτριος άλλο ΠΥΣΠΕ 7 0 3 2ο ΔΣ Ανατολής ΤΡΙΤΕΚΝΟΣ
237 Μάντζιου Όλγα Κων/νος άλλο ΠΥΣΠΕ 6 9 2 27ο ΔΣ Ιωαννίνων ΤΡΙΤΕΚΝΟΣ
238 Δούλη Χριστίνα Ελευθέριος άλλο ΠΥΣΠΕ 6 7 4 ΔΣ Κόντσικας
239 Τζερεμέ Βασιλική Βασίλειος ΔΣ Χριστών 6 7 2 ΔΣ Ποταμιάς
240 Μπίτη Ελένη Γεώργιος άλλο ΠΥΣΠΕ 6 6 27 1ο ΔΣ Μετσόβου
241 Μπιρρή Ελένη Βασίλειος άλλο ΠΥΣΠΕ 6 6 10 ΔΣ Ανηλίου
242 Παπαδόπουλος Περικλής Δημήτριος άλλο ΠΥΣΠΕ 6 6 8 2ο ΔΣ Χρυσοβίτσας
243 Λάζος Κων/νος Ιωάννης ΔΣ Χριστών 6 4 24 1ο ΔΣ Μετσόβου
244 Τσούκη Ευθαλία Δημήτριος άλλο ΠΥΣΠΕ 6 3 17 ΔΣ Τσεπελόβου
245 Σταυροπούλου Σταυρούλα Χρήστος άλλο ΠΥΣΠΕ 6 3 16 27ο ΔΣ Ιωαννίνων ΤΕΧΝΙΚΑ
246 Μαλέσκος Δημήτριος Προκόπιος άλλο ΠΥΣΠΕ 6 2 16 21ο ΔΣ Ιωαννίνων Μέλος ΔΣ Συλλόγου Δ/λων & Ν/γών
247 Μπότσιου Βασιλική Δημήτριος άλλο ΠΥΣΠΕ 6 2 9 ΔΣ Δελβινακίου
248 Ιωάννου Παναγιώτα Ευστράτιος άλλο ΠΥΣΠΕ 6 2 4 ΔΣ Ανηλίου
249 Ρούντα Αικατερίνη Νικόλαος άλλο ΠΥΣΠΕ 6 0 2 1ο ΔΣ Χρυσοβίτσας
250 Κομπάρου Μαρία Βύρων άλλο ΠΥΣΠΕ 5 11 28 1ο ΔΣ Κόνιτσας
251 Καραγκιόζη Μαρία Στέργιος άλλο ΠΥΣΠΕ 5 11 13 Διάθεση Α΄
252 Νάκου Ευαγγελία Άγγελος άλλο ΠΥΣΠΕ 5 10 7 ΔΣ Ι.Μ. Ρωμανού
253 Ντάφλου Ευανθία Δημήτριος άλλο ΠΥΣΠΕ 5 9 12 ΔΣ Τσεπελόβου
254 Ράπτη Ευαγγελία Βησσαρίων άλλο ΠΥΣΠΕ 5 6 20 ΔΣ Ελληνικού
255 Φώτου Αλεξάνδρα Χρήστος άλλο ΠΥΣΠΕ 5 3 18 ΔΣ Ι.Μ. Ρωμανού
256 Παππά Νικολέτα Χρήστος άλλο ΠΥΣΠΕ 5 3 10 ΔΣ Ανηλίου
257 Καραβασίλη Αικατερίνη Δημήτριος άλλο ΠΥΣΠΕ 5 2 29 1ο ΔΣ Μετσόβου ΤΡΙΤΕΚΝΟΣ
258 Στεργίου Σοφία Νικόλαος άλλο ΠΥΣΠΕ 5 1 28 Διάθεση Α΄
259 Παππάς Λάμπρος Σπυρίδων άλλο ΠΥΣΠΕ 5 1 27 ΔΣ Ανηλίου
260 Λυκοτομάρου Αγλαΐα Σωτήριος άλλο ΠΥΣΠΕ 4 11 23 Διάθεση Α΄
261 Ευθυμίου Όλγα Εμμανουήλ άλλο ΠΥΣΠΕ 4 10 0 ΔΣ Μηλιάς
262 Βέργου Βασιλική Αντώνιος άλλο ΠΥΣΠΕ 4 7 26 2ο ΔΣ Κόνιτσας ΟΤΑ Δήμου Κόνιτσας
263 Παππά Λαμπρινή Ευάγγελος άλλο ΠΥΣΠΕ 4 4 24 ΔΣ Δελβινακίου
264 Γοδεβένου Ελένη Χαρίλαος άλλο ΠΥΣΠΕ 4 4 24 ΔΣ Μηλιάς ΤΡΙΤΕΚΝΟΣ
265 Μακρή Χριστίνα Γεώργιος άλλο ΠΥΣΠΕ 4 4 21 ΔΣ Πραμάντων
266 Ελευθεριάδου Λασκαρίνα Βασίλειος άλλο ΠΥΣΠΕ 4 0 0 ΔΣ Κεφαλοχωρίου
267 Γκοτζαμάνη Ζαχαρούλα Ιωάννης άλλο ΠΥΣΠΕ 3 8 1 ΔΣ Ι.Μ. Ρωμανού
268 Καρμαζή Άννα Ζήσης άλλο ΠΥΣΠΕ 3 7 12 ΔΣ Μονοδενδρίου
269 Τζε Τζένη Θεόδωρος άλλο ΠΥΣΠΕ 2 11 16 ΔΣ Χριστών
270 Παπαμιχαήλ Μαρία Εμμανουήλ άλλο ΠΥΣΠΕ 2 9 24 ΔΣ Χριστών
271 Κοντού Ευαγγελία Ιωάννης άλλο ΠΥΣΠΕ 2 0 15 ΔΣ Κεφαλοχωρίου
272 Μπλαντζούκας Ιωάννης Δημήτριος άλλο ΠΥΣΠΕ 2 0 15 ΔΣ Ματσουκίου
273 Βλέτσα Ευαγγελία Γεώργιος άλλο ΠΥΣΠΕ 2 0 15 ΔΣ Πραμάντων
274 Βερβίρη Μαρία Χρήστος άλλο ΠΥΣΠΕ 6ο ΔΣ Ιωαννίνων
275 Κιούση Ελένη Μιχαήλ άλλο ΠΥΣΠΕ Διάθεση Α΄
276 Μπάρκας Κων/νος Ζήσης άλλο ΠΥΣΠΕ ΔΣ Πλατανούσας
277 Ντούπη Μαρία Κίμων άλλο ΠΥΣΠΕ ΔΣ Μεταμόρφωσης
278 Σπίγγου Ελισσάβετ Νικόλαος άλλο ΠΥΣΠΕ ΔΣ Παπίγκου

 

Τελευταία Ενημέρωση στις Τετάρτη, 12 Αύγουστος 2009 11:51
 

ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterΣήμερα235
mod_vvisit_counterΧθές373
mod_vvisit_counterΑυτή την Εβδομάδα2669
mod_vvisit_counterΠροηγούμενη Εβδομάδα4678
mod_vvisit_counterΑυτό το Μήνα235
mod_vvisit_counterΠροηγούμενο Μήνα17797
mod_vvisit_counterΌλα537045

On line: 20
Η IP σου: 54.82.77.50
,
Σήμερα: 2014-11-01 15:36

ΚΑΙΡΟΣ

Ιωάννινα
Ιωάννινα °C
B

ΕΟΡΤΟΛΟΓΙΟ