ΔΑΚΕ


Συντάχθηκε απο τον/την Δ.Α.Κ.Ε./Π.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Δευτέρα, 11 Δεκέμβριος 2017 07:54
Συντάχθηκε απο τον/την Δ.Α.Κ.Ε./Π.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Δευτέρα, 06 Νοέμβριος 2017 05:08
Συντάχθηκε απο τον/την Δ.Α.Κ.Ε./Π.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Δευτέρα, 06 Νοέμβριος 2017 05:06

Ε.Ρ.Α.


Συντάχθηκε απο τον/την Αυτόνομη Παρέμβαση
Πέμπτη, 30 Νοέμβριος 2017 07:43
Συντάχθηκε απο τον/την Αυτόνομη Παρέμβαση
Πέμπτη, 23 Νοέμβριος 2017 17:08
Συντάχθηκε απο τον/την General
Πέμπτη, 18 Μάιος 2017 19:05

Α.Σ.Ε. - Π.Α.Μ.Ε.


Συντάχθηκε απο τον/την Α.Σ.Ε.-ΠΑΜΕ
Τετάρτη, 06 Δεκέμβριος 2017 22:10
Συντάχθηκε απο τον/την Α.Σ.Ε.-ΠΑΜΕ
Τετάρτη, 06 Δεκέμβριος 2017 22:07
Συντάχθηκε απο τον/την Α.Σ.Ε.-ΠΑΜΕ
Τετάρτη, 06 Δεκέμβριος 2017 22:04

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ


Συντάχθηκε απο τον/την ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ
Τρίτη, 02 Ιούνιος 2015 18:51
Συντάχθηκε απο τον/την ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ
Τετάρτη, 20 Μάιος 2015 19:37
Συντάχθηκε απο τον/την ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ
Τρίτη, 12 Μάιος 2015 19:06
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΤΑΥΡΟΔΟΣΙΑ ΕΚΛΟΓΩΝ 2017 ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ – ΕΛΕΓΚΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ – ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΩΝ ΣΤΗ Δ.Ο.Ε. ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ PDF Εκτύπωση E-mail
Συντάχθηκε απο τον/την General   
Σάββατο, 03 Ιούνιος 2017 15:37
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΤΑΥΡΟΔΟΣΙΑ ΕΚΛΟΓΩΝ 2017
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ – ΕΛΕΓΚΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ – ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΩΝ ΣΤΗ Δ.Ο.Ε.
ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
 
1. (ΔΗ.ΣΥ) ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Π.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, 388 ψήφους , 4 έδρες στο Δ.Σ. – 1 έδρα στην Ε.Ε.
2. Δ.Α.Κ.Ε / Π.Ε ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Π.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 359 ψήφους, 4 έδρες στο Δ.Σ. – 1 έδρα στην Ε.Ε
3. Ε. Ρ.Α. ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ -ΑΥΤΟΝΟΜΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ Π.Ε. Ν. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 134 ψήφους , 2 έδρες στο Δ.Σ. – 1 έδρα στην Ε.Ε.
4. «Αγωνιστική Συσπείρωση Εκπαιδευτικών το ψηφοδέλτιο που στηρίζει το ΠΑΜΕ» 98 ψήφους , 1 έδρα στο Δ.Σ. – 0 έδρα στην Ε.Ε.
5. ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Π.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Παρεμβάσεις Κινήσεις Συσπειρώσεις Π.Ε. 31 ψήφους, 0 έδρα στο Δ.Σ. – 0 έδρα στην Ε.Ε.
 
Με σειρά επιτυχίας οι συνδυασμοί και οι υποψήφιοι έλαβαν:
 
Α’ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ
ΔΗ.ΣΥ - ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ   ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Π.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
 
Για το ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
 
1.…ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥέλαβε ψήφους 66
2.…ΖΗΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΦΩΤΙΟΥ έλαβε ψήφους 22
3.…ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥέλαβε ψήφους 19
4.…ΚΑΠΟΥΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΖΗΣΗέλαβε ψήφους 103
5.…ΚΟΚΚΩΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥέλαβε ψήφους 22
6.…ΚΡΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥέλαβε ψήφους 52
7.…ΛΑΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ έλαβε ψήφους 56
8.…ΛΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ έλαβε ψήφους 102
9.…ΜΠΑΡΤΖΩΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥέλαβε ψήφους 25
10.…ΜΠΙΣΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ έλαβε ψήφους 19
11.…ΝΑΤΣΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ έλαβε ψήφους 187
12.…ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥέλαβε ψήφους 25
13.…ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ έλαβε ψήφους 34
14.…ΠΑΠΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥέλαβε ψήφους 23
15.…ΠΑΡΓΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥέλαβε ψήφους 135
16.…ΠΟΛΥΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑέλαβε ψήφους 58
17....ΣΙΝΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ……έλαβε ψήφους 257
18....ΣΚΟΡΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥέλαβε ψήφους 52
19…ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ έλαβε ψήφους 59
20.…ΤΡΙΦΥΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ έλαβε ψήφους 27
Για την ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
1.…ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΤΑΣΟΣ)του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗέλαβε ψήφους 40
2…ΜΠΟΥΚΟΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ έλαβε ψήφους 191
3.ΡΑΠΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥέλαβε ψήφους 50
4.ΣΤΟΥΓΙΑΝΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ έλαβε ψήφους 184
Β’ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ
Δ.Α.Κ.Ε/ Π.Ε ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Π.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Για το ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
 
1…ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥέλαβε ψήφους 258
2.…ΚΟΚΚΙΝΕΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ…έλαβε ψήφους 80
3.ΚΡΥΣΤΑΛΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥέλαβε ψήφους 74
4.ΛΙΟΝΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥέλαβε ψήφους 187
5.ΜΠΟΪΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ έλαβε ψήφους 56
6.…ΝΑΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ…έλαβε ψήφους 56
7.…ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗέλαβε ψήφους 47
8.…ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣτου ΓΕΩΡΓΙΟΥ έλαβε ψήφους 52
9.…ΠΑΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ……έλαβε ψήφους 22
10.ΡΟΥΜΠΑ ΜΑΡΙΝΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ……έλαβε ψήφους 43
11ΤΣΑΜΠΑΛΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ… έλαβε ψήφους 66
12.ΤΣΙΓΓΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΩΜΑ… έλαβε ψήφους 192
 
Για την ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
1.…ΚΟΥΤΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ έλαβε ψήφους 75
2.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ έλαβε ψήφους 123
Γ’ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ
ε. ρ. α. ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ
ΑΥΤΟΝΟΜΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ Π.Ε. Ν. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Για το ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
1.…ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ…έλαβε ψήφους 38
2.…ΖΗΝΔΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ έλαβε ψήφους 54
3.…ΛΑΚΚΑ ΜΕΡΟΠΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ….έλαβε ψήφους 28
4.…ΜΟΣΧΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ…έλαβε ψήφους 36
5.ΚΩΣΤΑΝΑΣΙΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ   έλαβε ψήφους 47
6.ΜΠΑΛΑΜΑΤΣΙΑ ΜΑΡΙΝΑ του ΗΛΙΑ……έλαβε ψήφους 37
7.…ΝΤΑΦΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ…έλαβε ψήφους 24
8.…ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥέλαβε ψήφους 20
9.…ΠΕΠΕ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ……έλαβε ψήφους 14
10.ΡΑΠΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ……έλαβε ψήφους 47
11.…ΡΕΓΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΘΕΟΧΑΡΗ…έλαβε ψήφους 38
12.…ΧΑΡΙΣΗΣ ΟΜΗΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ………έλαβε ψήφους 22
13.…ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ – ΠΟΛΥΚΗΠΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗτου ΣΤΕΦΑΝΟΥ έλαβε ψήφους 22
Για την ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
1.…ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ έλαβε ψήφους 15
2.ΒΕΝΕΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΥΡΩΝέλαβε ψήφους 31
3.ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΜΗΝΑΣ του ΑΝΔΡΕΑ…έλαβε ψήφους 55
4.…ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥέλαβε ψήφους 24
Δ’ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ
Αγωνιστική Συσπείρωση Εκπαιδευτικώντο ψηφοδέλτιο που στηρίζει το ΠΑΜΕ
Για το ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
1…ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑέλαβε ψήφους 35
2…ΓΟΔΕΒΕΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΑΡΙΛΑΟΥέλαβε ψήφους 16
3…ΚΩΛΕΤΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ…έλαβε ψήφους 18
4…ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥέλαβε ψήφους 15
5…ΣΟΛΩΜΟΥ ΕΤΕΛΚΑ του ΙΩΑΝΝΗ……έλαβε ψήφους 11
6…ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ……έλαβε ψήφους 17
7…ΣΤΑΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ.. έλαβε ψήφους 51
8…ΤΖΗΚΟΥΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥέλαβε ψήφους 12
9…ΤΟΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥέλαβε ψήφους 66
10…ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΠΟΛΥΖΩΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥέλαβε ψήφους 20
Για την ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
Άνευ υποψηφίων.
 
Ε’ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Π.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Παρεμβάσεις Κινήσεις Συσπειρώσεις Π.Ε.
 
Για το ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
1…ΠΑΠΠΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ…έλαβε ψήφους 13
2…ΤΖΕΛΕΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥέλαβε ψήφους 15
3…ΤΣΙΟΥΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ έλαβε ψήφους 15
Για την ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
Άνευ υποψηφίων.
 
Βάση του αποτελέσματος εκλέγονται:
Για το ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
1ΣΙΝΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣαπό το Συνδυασμό ΔΗ.ΣΥ.
2.ΝΑΤΣΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑαπό το Συνδυασμό ΔΗ.ΣΥ.
3.ΠΑΡΓΑΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣαπό το Συνδυασμό ΔΗ.ΣΥ.
4ΚΑΠΟΥΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣαπό το Συνδυασμό ΔΗ.ΣΥ.
5  ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣαπό το Συνδυασμό ΔΑ.ΚΕ.
6.ΤΣΙΓΓΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣαπό το Συνδυασμό ΔΑ.ΚΕ.
7.ΛΙΟΝΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣαπό το Συνδυασμό ΔΑ.ΚΕ.
8.ΚΟΚΚΙΝΕΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗαπό το Συνδυασμό ΔΑ.ΚΕ.
9.ΖΗΝΔΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣαπό το Συνδυασμό ΕΡΑ.
10.ΚΩΣΤΑΝΑΣΙΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣαπό το Συνδυασμό ΕΡΑ (κατόπιν κληρώσεως έναντι του Παύλου Ράπτη).
11.ΤΟΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣαπό το Συνδυασμό ΑΣΕ –ΠΑΜΕ.
 
Για την ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
 
1.ΜΠΟΥΚΟΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ από το Συνδυασμό ΔΗ.ΣΥ.
2.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ ΜΑΡΙΑαπό το Συνδυασμό ΔΑ.ΚΕ.
3.ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΜΗΝΑΣ από το Συνδυασμό ΕΡΑ.



Δ.Ο.Ε
1. ΔΗ.ΣΥ, 376 ψήφους.
2. Δ.Α.Κ.Ε/Π.Ε ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 342 ψήφους.
3Ε.Ρ.Α. 146 ψήφους.
4.ΠΑΜΕ100 ψήφους.
5. Παρεμβάσεις Κινήσεις Συσπειρώσεις 36 ψήφους.
Αφού έγινε η διαλογή οι συνδυασμοί πήραν κατά σειρά επιτυχίας:
1. ΔΗ.ΣΥ, 376 ψήφοι, εκλέγει 4 – αντιπροσώπους στην ΔΟΕ.
2. Δ.Α.Κ.Ε 342 ψήφοι, εκλέγει 3 - αντιπροσώπους στην ΔΟΕ.
3. Ε.Ρ.Α. 146 ψήφοι εκλέγει 2 - αντιπροσώπους στην ΔΟΕ.
4. ΠΑΜΕ 100 ψήφοι εκλέγει - 1 - αντιπρόσωπο στην ΔΟΕ.
5. Παρεμβάσεις Κινήσεις Συσπειρώσεις Π.Ε. 36 ψήφων, δεν εκλέγει αντιπροσώπους στην ΔΟΕ.
Αναλυτικά κατά συνδυασμό οι υποψήφιοι έλαβαν τις πιο κάτω ψήφους:
 
Α’ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ
 
ΔΗ.ΣΥ - ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Π.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Για αντιπροσώπους στην Δ.Ο.Ε.
 
1…ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ έλαβε ψήφους 59
2…ΖΗΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΦΩΤΙΟΥ έλαβε ψήφους 21
3…ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ έλαβε ψήφους 12
4…ΚΑΠΟΥΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΖΗΣΗ έλαβε ψήφους 80
5…ΚΟΚΚΩΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥέλαβε ψήφους 18
6…ΚΡΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥέλαβε ψήφους 40
7…ΛΑΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ έλαβε ψήφους 40
8…ΛΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ έλαβε ψήφους 75
9…ΜΠΑΡΤΖΩΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ έλαβε ψήφους 19
10…ΜΠΙΣΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ…έλαβε ψήφους 18
11…ΜΠΟΥΚΟΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ έλαβε ψήφους 165
12…ΝΑΤΣΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ έλαβε ψήφους 147
13…ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥέλαβε ψήφους 19
14…ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ έλαβε ψήφους 26
15…ΠΑΠΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ έλαβε ψήφους 16
16…ΠΑΡΓΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥέλαβε ψήφους 114
17…ΠΟΛΥΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ έλαβε ψήφους 47
18…ΣΙΝΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ……έλαβε ψήφους 239
19…ΣΚΟΡΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥέλαβε ψήφους 41
20…ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ έλαβε ψήφους 45
21…ΣΤΟΥΓΙΑΝΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ έλαβε ψήφους 188
22…ΤΡΙΦΥΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ έλαβε ψήφους 24
 
Β’ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ
Δ.Α.Κ.Ε/ Π.Ε ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Π.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Για αντιπροσώπους στην Δ.Ο.Ε.
 
1…ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ έλαβε ψήφους 257
2…ΚΟΚΚΙΝΕΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ…έλαβε ψήφους 72
3…ΚΡΥΣΤΑΛΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ έλαβε ψήφους 61
4…ΛΙΟΝΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥέλαβε ψήφους 185
5…ΜΠΟΪΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ έλαβε ψήφους 46
6…ΝΑΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ…έλαβε ψήφους 50
7…ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗέλαβε ψήφους 39
8…ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ έλαβε ψήφους 42
9…ΠΑΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗέλαβε ψήφους 21
10…ΡΟΥΜΠΑ ΜΑΡΙΝΑ του ΠΑΝΤΕΛΗέλαβε ψήφους 39
11…ΤΣΑΜΠΑΛΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ έλαβε ψήφους 71
12…ΤΣΙΓΓΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΩΜΑέλαβε ψήφους 180
 
Γ’ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ
ε. ρ. α. ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ
ΑΥΤΟΝΟΜΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ Π.Ε. Ν. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Για αντιπροσώπους στην Δ.Ο.Ε.
 
1…ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ…έλαβε ψήφους 41
2…ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΜΗΝΑΣ του ΑΝΔΡΕΑ…έλαβε ψήφους 59
3…ΖΗΝΔΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ έλαβε ψήφους 51
4…ΛΑΚΚΑ ΜΕΡΟΠΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ….έλαβε ψήφους 22
5…ΜΟΣΧΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ…έλαβε ψήφους 36
6…ΚΩΣΤΑΝΑΣΙΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥέλαβε ψήφους 43
7…ΜΠΑΛΑΜΑΤΣΙΑ ΜΑΡΙΝΑ του ΗΛΙΑ…έλαβε ψήφους 29
8…ΝΤΑΦΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ…έλαβε ψήφους 22
9…ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥέλαβε ψήφους 22
10…ΡΑΠΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ…έλαβε ψήφους 43
11…ΡΕΓΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΘΕΟΧΑΡΗ…έλαβε ψήφους 28
12…ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ έλαβε ψήφους 32
13…ΧΑΡΙΣΗΣ ΟΜΗΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ……έλαβε ψήφους 17
14…ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ – ΠΟΛΥΚΗΠΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥέλαβε ψήφους 20
Δ’ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ
Αγωνιστική Συσπείρωση Εκπαιδευτικών
το ψηφοδέλτιο που στηρίζει το ΠΑΜΕ
 
Για αντιπροσώπους στην Δ.Ο.Ε.
1…ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑέλαβε ψήφους 36
2…ΓΟΔΕΒΕΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ…έλαβε ψήφους 18
3…ΚΩΛΕΤΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ…έλαβε ψήφους 20
4…ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥέλαβε ψήφους 17
5…ΣΟΛΩΜΟΥ ΕΤΕΛΚΑ του ΙΩΑΝΝΗ……έλαβε ψήφους 12
6…ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ…έλαβε ψήφους 15
7…ΣΤΑΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ.. έλαβε ψήφους 43
8…ΤΖΗΚΟΥΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ έλαβε ψήφους 10
9…ΤΟΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ… έλαβε ψήφους 69
10…ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΠΟΛΥΖΩΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ έλαβε ψήφους 24
 
Ε’ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Π.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Παρεμβάσεις Κινήσεις Συσπειρώσεις Π.Ε.
 
Για αντιπροσώπους στην Δ.Ο.Ε.
1…ΠΑΠΠΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ… έλαβε ψήφους 14
2…ΤΖΕΛΕΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ έλαβε ψήφους 17
3…ΤΣΙΟΥΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ έλαβε ψήφους 16
Εκλέγονται με σειρά επιτυχίας αντιπρόσωποι στη Δ.Ο.Ε. οι πιο κάτω:
Α’ ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ:
1. ΣΙΝΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣαπό το ΣυνδυασμόΔΗ.ΣΥ
2. ΣΤΟΥΓΙΑΝΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣαπό το ΣυνδυασμόΔΗ.ΣΥ
3.ΜΠΟΥΚΟΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣαπό το ΣυνδυασμόΔΗ.ΣΥ
4.  ΝΑΤΣΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ από το ΣυνδυασμόΔΗ.ΣΥ
5.ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ από το ΣυνδυασμόΔΑ.ΚΕ
6.  ΛΙΟΝΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣαπό το ΣυνδυασμόΔΑ.ΚΕ
7.ΤΣΙΓΓΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ από το ΣυνδυασμόΔΑ.ΚΕ
8.ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΜΗΝΑΣαπό το ΣυνδυασμόΕΡΑ
9.ΖΗΝΔΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣαπό το Συνδυασμό ΕΡΑ
10.ΤΟΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣαπό το ΣυνδυασμόΑ.Σ.Ε – Π.Α.Μ.Ε
Τελευταία Ενημέρωση στις Σάββατο, 03 Ιούνιος 2017 17:58
 

ΚΑΙΡΟΣ

Ιωάννινα
Ιωάννινα °C
B

ΕΟΡΤΟΛΟΓΙΟ