ΔΗΜ. ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ


Συντάχθηκε απο τον/την ΔΗΣΥ
Κυριακή, 07 Δεκέμβριος 2014 19:35
Συντάχθηκε απο τον/την ΔΗΣΥ
Παρασκευή, 21 Νοέμβριος 2014 18:00
Συντάχθηκε απο τον/την ΔΗΣΥ
Σάββατο, 08 Νοέμβριος 2014 17:01

ΔΑΚΕ


Συντάχθηκε απο τον/την Δ.Α.Κ.Ε./Π.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Παρασκευή, 14 Νοέμβριος 2014 05:54
Συντάχθηκε απο τον/την Δ.Α.Κ.Ε./Π.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Δευτέρα, 10 Νοέμβριος 2014 06:27
Συντάχθηκε απο τον/την Δ.Α.Κ.Ε./Π.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Σάββατο, 18 Οκτώβριος 2014 20:16

Α.Σ.Ε. - Π.Α.Μ.Ε.


Συντάχθηκε απο τον/την Α.Σ.Ε.-ΠΑΜΕ
Κυριακή, 14 Δεκέμβριος 2014 10:17
Συντάχθηκε απο τον/την Α.Σ.Ε.-ΠΑΜΕ
Παρασκευή, 12 Δεκέμβριος 2014 14:30
Συντάχθηκε απο τον/την Α.Σ.Ε.-ΠΑΜΕ
Τρίτη, 25 Νοέμβριος 2014 09:12

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ


Συντάχθηκε απο τον/την ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ
Κυριακή, 14 Δεκέμβριος 2014 11:56
Συντάχθηκε απο τον/την ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ
Πέμπτη, 04 Δεκέμβριος 2014 22:37
Συντάχθηκε απο τον/την ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ
Πέμπτη, 27 Νοέμβριος 2014 09:42
ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ – ΑΠΟΣΠΑΣΕΙΣ ΕΝΤΟΣ ΠΥΣΠΕ ΔΑΣΚΑΛΩΝ 2011-2012 PDF Εκτύπωση E-mail
Συντάχθηκε απο τον/την General   
Κυριακή, 11 Σεπτέμβριος 2011 10:36

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ – ΑΠΟΣΠΑΣΕΙΣ ΕΝΤΟΣ ΠΥΣΠΕ ΔΑΣΚΑΛΩΝ 2011-2012

ΔΑΣΚΑΛΟΙ σε ΣΜΕΑΕ και Τμήματα Ένταξης

A/A

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΘΕΣΗ ΠΟΥ ΑΦΗΝΕΙ

ΔΗΜΟΣ
ΕΝΤΟΠΙΟΤΗΤΑΣ

ΔΗΜΟΣ
ΣΥΝΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ

ΣΥΝΟΛΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ
ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ

1

ΜΠΙΜΠΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΙΑΘΕΣΗ Α΄

Τ.Ε. 6ου ΔΣ Ιωαννίνων

2

ΠΑΤΣΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΘΩΜΑΣ

Ειδικό ΔΣ ΣΑΠ Ιωαννίνων

50,00

Τ.Ε. 3ου ΔΣ Ιωαννίνων

3

ΣΤΑΥΡΟΥ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Ειδικό Πειραματικό ΔΣ Ιωαννίνων ΖΠΑ

ΒΟΡΕΙΩΝ
ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ

42,72

1ο Ειδικό ΔΣ Ιωαννίνων

4

ΒΛΑΣΙΑΔΟΥ

ΕΥΑΝΘΙΑ

ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ

Τ.Ε. ΔΣ Αγ. Ιωάννη

33,80

Ειδικό ΔΣ ΣΑΠ Ιωαννίνων

5

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

19ο ΔΣ Ιωαννίνων

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

51,00

Τ.Ε. 1ου ΔΣ Περάματος

6

ΤΖΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΥΛΟΣ

Τ.Ε. ΔΣ Παρακαλάμου

27,88

Ειδικό Πειραματικό ΔΣ Ιωαννίνων ΖΠΑ

7

ΜΠΛΟΥΤΣΟΥ

ΑΘΗΝΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

19ο ΔΣ Ιωαννίνων

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

31,80

Τ.Ε. 2ου ΔΣ Ανατολής

8

ΜΠΑΣΙΝΑ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Τ.Ε. ΔΣ Ροδοτοπίου

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

42,88

Ειδικό Πειραματικό ΔΣ Ιωαννίνων ΖΠΑ

9

ΜΥΛΩΝΑ

ΑΝΝΑ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

27ο ΔΣ Ιωαννίνων

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

47,56

Τ.Ε. 27ου ΔΣ Ιωαννίνων

10

ΜΑΡΟΥΣΗ

ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

37,24

Τ.Ε. 24ου ΔΣ Ιωαννίνων

11

ΖΩΗ

ΕΥΔΟΚΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Τ.Ε. ΔΣ Λαψίστας

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

25,72

Ειδικό ΔΣ ΣΑΠ Ιωαννίνων

 

 

ΔΑΣΚΑΛΟΙ

A/A

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΘΕΣΗ ΠΟΥ ΑΦΗΝΕΙ

ΔΗΜΟΣ
ΕΝΤΟΠΙΟΤΗΤΑΣ

ΔΗΜΟΣ
ΣΥΝΗΠΗΡΕΤΗΣΗΣ

ΣΥΝΟΛΟ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

ΣΧΟΛΕΙΟ
ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ

1

ΚΥΡΟΥ

ΘΩΜΑΪΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

7ο ΔΣ Ιωαννίνων

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

80,88

ΕΙΔ. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΔΣ Πεδινής

2

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

53,56

ΕΙΔ. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

21ο ΔΣ Ιωαννίνων

3

ΛΕΤΤΑΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΔΣ Βουνοπλαγιάς

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

50,08

ΕΙΔ. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

7ο ΔΣ Ιωαννίνων

4

ΠΕΤΡΙΔΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΧΡΗΣΤΟΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

49,08

ΕΙΔ. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

18ο ΔΣ Ιωαννίνων

5

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ

ΜΑΙΡΗ

ΘΩΜΑΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

16,64

ΜΕΛΟΣ ΟΤΑ

ΔΣ Περιβλέπτου

6

ΣΟΝΤΗ

ΟΥΡΑΝΙΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

Β.ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ

15,32

ΜΕΛΟΣ ΟΤΑ

ΔΣ Ελληνικού

7

ΤΣΙΑΤΟΥΡΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΣ Κατσικά

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

119,32

6ο ΔΣ Ιωαννίνων

A/A

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΘΕΣΗ ΠΟΥ ΑΦΗΝΕΙ

ΔΗΜΟΣ
ΕΝΤΟΠΙΟΤΗΤΑΣ

ΔΗΜΟΣ
ΣΥΝΗΠΗΡΕΤΗΣΗΣ

ΣΥΝΟΛΟ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

ΣΧΟΛΕΙΟ
ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ

8

ΤΣΙΩΝΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΣ Ανθοχωρίου

ΜΕΤΣΟΒΟΥ

ΜΕΤΣΟΒΟΥ

69,32

1ο ΔΣ Χρυσοβίτσας

9

ΚΥΡΓΟΤΑΣΗ

ΣΤΑΜΑΤΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

24ο ΔΣ Ιωαννίνων

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

65,40

13ο ΔΣ Ιωαννίνων

10

ΠΑΓΓΕ

ΖΩΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

64,80

10ο ΔΣ Ιωαννίνων

11

ΛΙΑΣΚΑ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΛΑΖΑΡΟΣ

2ο ΔΣ Ανατολής

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

59,48

ΤΕΧΝΙΚΑ

2ο Ανατολής
6ο ΔΣ Ιωαννίνων

12

ΧΑΛΙΑΣΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

5ο ΔΣ Ιωαννίνων

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

57,32

16ο ΔΣ Ιωαννίνων

13

ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΥ

ΟΛΓΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1ο ΔΣ Χρυσοβίτσας

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

56,80

18ο ΔΣ Ιωαννίνων

14

ΤΣΟΚΡΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

10ο ΔΣ Ιωαννίνων

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

56,40

18ο ΔΣ Ιωαννίνων

15

ΛΙΣΓΑΡΑ

ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

55,72

ΔΣ Κατσικά

16

ΚΑΤΣΑΝΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

ΔΣ Κρανούλας

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

52,96

ΔΣ Κατσικά

17

ΓΕΡΜΕΝΗ

ΜΑΡΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

18ο ΔΣ Ιωαννίνων

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

52,64

12ο ΔΣ Ιωαννίνων

18

ΚΑΜΑΡΕΤΣΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

21ο ΔΣ Ιωαννίνων

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

52,56

2ο ΔΣ Ανατολής

19

ΚΟΚΚΩΝΗ

ΜΑΡΙΝΑ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

13ο ΔΣ Ιωαννίνων

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

52,32

6ο ΔΣ Ιωαννίνων

20

ΚΥΡΙΤΣΗ

ΕΛΙΣΑΒΕΤ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΣ Πεδινής

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

51,80

27ο ΔΣ Ιωαννίνων

21

ΚΡΟΚΙΔΗ

ΝΙΚΟΛΕΤΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

7ο ΔΣ Ιωαννίνων

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

51,48

27ο ΔΣ Ιωαννίνων

22

ΜΠΑΤΣΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΣ Ζίτσας

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

51,40

3ο ΔΣ Μαρμάρων

23

ΚΟΚΚΙΝΗ

ΘΕΟΔΟΥΛΗ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΔΣ Καλπακίου

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

51,24

19ο ΔΣ Ιωαννίνων

24

ΣΟΠΙΚΙΩΤΗ

ΑΓΑΘΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

19ο ΔΣ Ιωαννίνων

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

50,64

1ο ΔΣ Ιωαννίνων

25

ΜΠΕΛΛΟΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

ΔΣ Ζωοδόχου

50,24

ΔΣ Αγ. Μαρίνας

26

ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΔΣ Πεδινής

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

50,00

19ο ΔΣ Ιωαννίνων

27

ΕΥΘΥΜΙΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΣ Ελεούσας

ΖΙΤΣΑΣ

ΖΙΤΣΑΣ

49,80

2ο ΔΣ Ελεούσας

28

ΠΑΠΠΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

1ο ΔΣ Κόνιτσας

ΖΙΤΣΑΣ

49,64

ΔΣ Ελεούσας

29

ΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΕΛΕΝΗ

ΧΡΗΣΤΟΣ

3ο ΔΣ Κόνιτσας

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

49,56

ΤΕΧΝΙΚΑ

26ο ΔΣ Ιωαννίνων
13ο ΔΣ Ιωαννίνων

30

ΒΙΝΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΙΩΑΝΝΗΣ

1ο ΔΣ Χρυσοβίτσας

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

49,32

3ο ΔΣ Ανατολής

31

ΓΚΕΓΚΑ

ΜΟΡΦΟΥΛΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

ΖΙΤΣΑΣ

ΖΙΤΣΑΣ

49,16

ΔΣ Κληματιάς

32

ΜΠΟΜΠΟΡΗ

ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

48,40

27ο ΔΣ Ιωαννίνων

33

ΛΑΜΠΡΟΥ

ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

48,24

24ο ΔΣ Ιωαννίνων

34

ΓΚΙΚΑ

ΕΥΜΟΡΦΙΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

6ο ΔΣ Ιωαννίνων

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

48,08

13ο ΔΣ Ιωαννίνων

35

ΓΚΟΓΚΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΣΩΚΡΑΤΗΣ

19ο ΔΣ Ιωαννίνων

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

47,48

ΔΣ Πεδινής

36

ΚΑΨΑΛΗ

ΕΛΕΝΗ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ

11ο ΔΣ Ιωαννίνων

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

47,40

20ο ΔΣ Ιωαννίνων

37

ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ

ΘΕΟΦΑΝΗΣ

ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

16ο ΔΣ Ιωαννίνων

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

47,40

20ο ΔΣ Ιωαννίνων

38

ΞΑΝΑ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

21ο ΔΣ Ιωαννίνων

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

47,24

19ο ΔΣ Ιωαννίνων

39

ΓΟΥΛΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

47,00

1ο ΔΣ Περάματος

40

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΛΑΜΠΡΟΣ

ΔΣ Καλπακίου

46,16

3ο ΔΣ Ανατολής

41

ΒΕΛΝΤΕ

ΝΙΚΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

46,00

16ο ΔΣ Ιωαννίνων

A/A

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΘΕΣΗ ΠΟΥ ΑΦΗΝΕΙ

ΔΗΜΟΣ
ΕΝΤΟΠΙΟΤΗΤΑΣ

ΔΗΜΟΣ
ΣΥΝΗΠΗΡΕΤΗΣΗΣ

ΣΥΝΟΛΟ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

ΣΧΟΛΕΙΟ
ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ

42

ΒΑΖΙΜΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

46,00

18ο ΔΣ Ιωαννίνων

43

ΖΩΗΣ

ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ

3ο ΔΣ Μαρμάρων

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

45,72

20ο ΔΣ Ιωαννίνων

44

ΜΑΡΚΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

45,40

27ο ΔΣ Ιωαννίνων

45

ΚΑΤΣΙΚΑΡΗ

ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1ο ΔΣ Περάματος

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

45,32

10ο ΔΣ Ιωαννίνων

46

ΝΤΑΣΗ

ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

27ο ΔΣ Ιωαννίνων

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

45,32

19ο ΔΣ Ιωαννίνων

47

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΓΛΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

12ο ΔΣ Ιωαννίνων

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

45,00

16ο ΔΣ Ιωαννίνων

48

ΚΩΤΣΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΔΣ Ζίτσας

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

45,00

10ο ΔΣ Ιωαννίνων

49

ΡΟΖΟΥ

ΔΙΟΝΥΣΙΑ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

1ο ΔΣ Ιωαννίνων

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

44,88

24ο ΔΣ Ιωαννίνων

50

ΤΣΑΚΤΣΙΡΑΣ

ΧΑΡΙΛΑΟΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

44,48

ΔΣ Κατσικά

51

ΜΟΥΣΑΦΙΡΗΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΣ Διστράτου

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

44,40

2ο ΔΣ Ανατολής

52

ΣΙΑΡΑΒΑΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΠΕΡΙΚΛΗΣ

5ο ΔΣ Ιωαννίνων

ΖΙΤΣΑΣ

43,88

ΔΣ Βουνοπλαγιάς

53

ΒΑΝΤΟΛΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΣ Ελεούσας

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

43,80

19ο ΔΣ Ιωαννίνων
24ο ΔΣ Ιωαννίνων

54

ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΔΣ Ροδοτοπίου

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

43,64

7ο ΔΣ Ιωαννίνων

55

ΑΣΤΡΕΧΑ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΗΛΙΑΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

43,32

27ο ΔΣ Ιωαννίνων

56

ΣΟΡΟΒΑΚΟΥ

ΦΩΤΕΙΝΗ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

43,24

27ο ΔΣ Ιωαννίνων

57

ΝΤΙΝΟΣ

ΑΧΙΛΛΕΥΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

1ο ΔΣ Ανατολής

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

43,08

9ο ΔΣ Ιωαννίνων

58

ΣΤΕΡΓΙΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΣ Ελεούσας

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

43,00

10ο ΔΣ Ιωαννίνων

59

ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΣ Περιβλέπτου

ΠΩΓΩΝΙΟΥ

ΠΩΓΩΝΙΟΥ

42,80

ΔΣ Καλπακίου

60

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΘΕΟΦΑΝΗΣ

ΔΙΑΘΕΣΗ Α΄

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

42,72

12ο ΔΣ Ιωαννίνων

61

ΣΑΧΑΝΙΔΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

7ο ΔΣ Ιωαννίνων

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

42,32

απορρίπτεται

62

ΤΖΙΟΥΤΖΙΟΥ

ΑΝΝΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΣ Περιβλέπτου

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

42,00

απορρίπτεται

63

ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

9ο ΔΣ Ιωαννίνων

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

41,96

1ο ΔΣ Περάματος

64

ΣΤΑΙΚΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

11ο ΔΣ Ιωαννίνων

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

41,80

5ο ΔΣ Ιωαννίνων

65

ΒΑΖΙΑΚΑ

ΠΕΤΡΟΥΛΑ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ

7ο ΔΣ Ιωαννίνων

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

41,80

27ο ΔΣ Ιωαννίνων

66

ΤΣΕΚΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΔΣ Ελεούσας

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

41,80

απορρίπτεται

67

ΣΚΑΝΔΑΛΗ

ΜΑΡΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΣ Τσεπελόβου

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

41,72

21ο ΔΣ Ιωαννίνων

68

ΔΗΜΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΣ Κατσικά

41,64

απορρίπτεται

69

ΜΠΟΥΛΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΣ Παρακαλάμου

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

41,08

18ο ΔΣ Ιωαννίνων

70

ΤΣΟΥΜΕΤΗ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

24ο ΔΣ Ιωαννίνων

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

41,08

7ο ΔΣ Ιωαννίνων

71

ΣΠΥΡΟΥ

ΖΩΗ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

41,00

24ο ΔΣ Ιωαννίνων

72

ΣΚΑΡΩΝΗΣ

ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

ΠΩΓΩΝΙΟΥ

ΠΩΓΩΝΙΟΥ

40,72

ΔΣ Παρακαλάμου

73

ΒΕΡΓΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

10ο ΔΣ Ιωαννίνων

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

40,64

3ο ΔΣ Ιωαννίνων

74

ΝΤΟΥΜΑ

ΑΝΝΑ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ

2ο ΔΣ Ελεούσας

ΖΙΤΣΑΣ

ΖΙΤΣΑΣ

40,48

απορρίπτεται

75

ΤΡΙΤΟΥ

ΛΟΥΚΙΑ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

40,24

21ο ΔΣ Ιωαννίνων

76

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ

ΣΟΦΙΑ

ΧΡΗΣΤΟΣ

4ο ΔΣ Ιωαννίνων

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

40,16

απορρίπτεται

A/A

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΘΕΣΗ ΠΟΥ ΑΦΗΝΕΙ

ΔΗΜΟΣ
ΕΝΤΟΠΙΟΤΗΤΑΣ

ΔΗΜΟΣ
ΣΥΝΗΠΗΡΕΤΗΣΗΣ

ΣΥΝΟΛΟ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

ΣΧΟΛΕΙΟ
ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ

77

ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΔΣ Μικρού Περιστερίου

ΜΕΤΣΟΒΟΥ

40,08

1ο ΔΣ Χρυσοβίτσας

78

ΛΙΣΓΑΡΑ

ΕΛΕΟΝΩΡΑ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΔΣ Πραμάντων

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

40,08

ΤΕΧΝΙΚΑ

ΔΣ Κουτσελιού &
ΔΣ Μπάφρας-Νεοκαισάρειας

79

ΜΑΝΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΧΡΗΣΤΟΣ

16ο ΔΣ Ιωαννίνων

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

40,00

7ο ΔΣ Ιωαννίνων

80

ΠΑΤΛΙΑ

ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

39,72

1ο Πειραματικό ΖΠΑ

81

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ

ΑΝΑΤΟΛΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΣ Κατσικά

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

39,64

3ο ΔΣ Μαρμάρων

82

ΖΩΝΙΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΣ Πεδινής

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

39,64

20ο ΔΣ Ιωαννίνων

83

ΜΑΥΡΟΔΗΜΟΥ

ΧΑΡΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

9ο ΔΣ Ιωαννίνων

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

39,40

ΔΣ Πεδινής

84

ΜΑΝΤΖΙΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

39,08

1ο ΔΣ Ανατολής

85

ΠΑΔΙΟΥ

ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

39,00

6ο ΔΣ Ιωαννίνων

86

ΠΑΠΑΖΩΤΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΣ Πεδινής

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

38,40

16ο ΔΣ Ιωαννίνων

87

ΛΩΛΗ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

38,00

1ο ΔΣ Ιωαννίνων

88

ΞΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΘΩΜΑΣ

ΔΣ Πεδινής

ΔΣ Κάτω Κρυφοβού

89

ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ

ΠΕΤΡΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

9ο ΔΣ Ιωαννίνων

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

37,96

16ο ΔΣ Ιωαννίνων

90

ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ

ΜΑΡΙΑ

ΣΤΕΡΓΙΟΣ

ΔΣ Παπίγκου

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

37,88

18ο ΔΣ Ιωαννίνων

91

ΝΑΣΙΟΥ

ΛΑΜΠΡΙΝΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

12ο ΔΣ Ιωαννίνων

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

37,80

24ο ΔΣ Ιωαννίνων

92

ΠΑΝΤΑΖΗ

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

37,64

10ο ΔΣ Ιωαννίνων

93

ΛΩΛΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΣ Κάτω Κρυφοβού

37,64

5ο ΔΣ Ιωαννίνων

94

ΓΙΟΥΡΓΑΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

37,56

5ο ΔΣ Ιωαννίνων

95

ΣΑΡΓΙΩΤΗΣ

ΦΩΤΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

37,48

1ο ΔΣ Ανατολής

96

ΦΑΣΟΥΛΑΣ

ΠΟΛΥΖΩΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2ο ΔΣ Ελεούσας

37,40

ΤΕΧΝΙΚΑ

2ο ΔΣ Ελεούσας

ΔΣ Σταυρακίου

97

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΧΡΗΣΤΟΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

37,32

ΔΣ Πεδινής

98

ΓΟΥΝΑΡΗ

ΔΑΦΝΗ

ΠΑΥΛΟΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

37,32

11ο ΔΣ Ιωαννίνων

99

ΚΙΟΥΣΗ

ΕΛΕΝΗ

ΜΙΧΑΗΛ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

36,88

3ο ΔΣ Ανατολής

100

ΡΑΠΤΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

36,88

1ο ΔΣ Ανατολής

101

ΔΗΜΟΥ

ΜΙΧΑΗΛ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

8ο ΔΣ Ιωαννίνων

36,88

απορρίπτεται

102

ΝΑΚΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΔΣ Νέας Μουσιωτίτσας

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

36,80

24ο ΔΣ Ιωαννίνων

103

ΝΤΑΦΛΟΥ

ΕΥΑΝΘΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

36,72

2ο ΔΣ Κόνιτσας

104

ΡΑΠΤΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

36,56

1ο ΔΣ Περάματος

105

ΘΙΑΜΕΓΚΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

36,24

16ο ΔΣ Ιωαννίνων

106

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ

ΑΓΝΗ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

35,88

ΔΣ Πεδινής

107

ΠΕΤΡΗ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

35,88

1ο ΔΣ Ανατολής

A/A

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΘΕΣΗ ΠΟΥ ΑΦΗΝΕΙ

ΔΗΜΟΣ
ΕΝΤΟΠΙΟΤΗΤΑΣ

ΔΗΜΟΣ
ΣΥΝΗΠΗΡΕΤΗΣΗΣ

ΣΥΝΟΛΟ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

ΣΧΟΛΕΙΟ
ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ

108

ΚΛΑΡΟΥΔΑ

ΒΙΚΤΩΡΙΑ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

35,72

18ο ΔΣ Ιωαννίνων

109

ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗ

ΛΑΜΠΡΙΝΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΣ Κατσικά

35,64

απορρίπτεται

110

ΧΟΛΕΒΑ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΣ Πεδινής

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

35,32

10ο ΔΣ Ιωαννίνων

111

ΚΥΡΚΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

34,72

3ο ΔΣ Ιωαννίνων

112

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΔΣ Ελληνικού

34,64

ΔΣ Πεδινής

113

ΞΥΘΑΛΗ

ΠΟΛΥΞΕΝΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3ο ΔΣ Κόνιτσας

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ

34,24

8ο ΔΣ Ιωαννίνων

114

ΝΤΟΥΠΗ

ΜΑΡΙΑ

ΚΙΜΩΝ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

34,24

1ο ΔΣ Ανατολής

115

ΜΠΑΛΤΖΗ

ΜΑΡΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΣ Κάτω Κρυφοβού

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

34,24

9ο ΔΣ Ιωαννίνων

116

ΔΕΡΕΚΑ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΠΕΤΡΟΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

33,60

5ο ΔΣ Ιωαννίνων

117

ΜΕΡΤΖΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

33,56

Διάθεση Α΄

118

ΣΤΡΑΤΗ

ΘΕΟΔΩΡΑ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

1ο ΔΣ Μετσόβου

33,48

1ο ΔΣ Ιωαννίνων

119

ΤΖΕ

ΤΖΕΝΗ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

33,16

ΔΣ Κατσικά

120

ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

33,00

ΔΣ Μπάφρας-Νεοκαισάρειας

121

ΛΕΤΣΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

32,72

4ο ΔΣ Ιωαννίνων

122

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΗΛΙΑΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

32,16

ΔΣ Αβγού

123

ΛΥΚΟΤΟΜΑΡΟΥ

ΑΓΛΑΪΑ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

32,00

18ο ΔΣ Ιωαννίνων

124

ΒΕΡΒΙΡΗ

ΜΑΡΙΑ

ΧΡΗΣΤΟΣ

24ο ΔΣ Ιωαννίνων

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

32,00

6ο ΔΣ Ιωαννίνων

125

ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑ

ΕΛΕΝΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

31,56

3ο ΔΣ Μαρμάρων

126

ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

6ο ΔΣ Ιωαννίνων

ΜΕΤΣΟΒΟΥ

31,00

1ο ΔΣ Χρυσοβίτσας

127

ΜΗΤΣΙΟΥΛΑ

ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3ο ΔΣ Μαρμάρων

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

31,00

11ο ΔΣ Ιωαννίνων

128

ΠΟΛΥΖΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1ο ΔΣ Μετσόβου

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

30,56

1ο ΔΣ Ανατολής

129

ΜΠΙΝΑ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

30,48

ΔΣ Κατσικά

130

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ

ΜΑΡΙΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

30,32

3ο ΔΣ Ιωαννίνων

131

ΝΤΑΓΚΑ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

1ο ΔΣ Περάματος

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

30,24

απορρίπτεται

132

ΝΤΟΝΤΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

1ο ΔΣ Μετσόβου

30,24

ΔΣ Αμφιθέας

133

ΚΟΥΤΑΛΑ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΔΣ Παρακαλάμου

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

30,08

10ο ΔΣ Ιωαννίνων

134

ΣΙΩΤΟΣ

ΠΕΤΡΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

4ο ΔΣ Ιωαννίνων

29,80

απορρίπτεται

135

ΜΠΟΚΟΥ

ΑΡΙΣΤΕΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

1ο ΔΣ Μετσόβου

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

29,72

ΔΣ Πεδινής

136

ΚΑΤΣΑΝΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΔΣ Κεφαλοχωρίου

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

29,64

10ο ΔΣ Ιωαννίνων

137

ΤΣΟΥΜΑΝΗ

ΛΑΜΠΡΙΝΗ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΔΣ Ζίτσας

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

29,64

ΔΣ Κουτσελιού

138

ΝΤΟΚΟΥ

ΟΛΓΑ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΔΣ Πραμάντων

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

29,48

3ο ΔΣ Μαρμάρων

139

ΠΑΠΠΑ

ΛΑΜΠΡΙΝΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

29,40

ΔΣ Κουτσελιού

140

ΣΙΝΤΟΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

19ο ΔΣ Ιωαννίνων

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

29,40

ΔΣ Πεδινής

141

ΧΡΟΝΗ

ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

1ο ΔΣ Μετσόβου

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

29,08

3ο ΔΣ Ιωαννίνων

142

ΦΑΛΙΑΡΙΔΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

29,00

21ο ΔΣ Ιωαννίνων

A/A

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΘΕΣΗ ΠΟΥ ΑΦΗΝΕΙ

ΔΗΜΟΣ
ΕΝΤΟΠΙΟΤΗΤΑΣ

ΔΗΜΟΣ
ΣΥΝΗΠΗΡΕΤΗΣΗΣ

ΣΥΝΟΛΟ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

ΣΧΟΛΕΙΟ
ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ

143

ΜΠΛΙΧΑ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

ΜΕΤΣΟΒΟΥ

ΜΕΤΣΟΒΟΥ

28,88

1ο ΔΣ Μετσόβου

144

ΔΕΛΛΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΕΥΘΥΜΙΟΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

28,72

11ο ΔΣ Ιωαννίνων

145

ΓΚΟΤΖΑΜΑΝΗ

ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

28,64

10ο ΔΣ Ιωαννίνων

146

ΜΠΙΓΓΑ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

28,16

19ο ΔΣ Ιωαννίνων

147

ΓΙΩΤΗΣ

ΘΕΟΚΛΗΤΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΣ Ελούσας

ΜΕΤΣΟΒΟΥ

28,08

ΔΣ Βοτονοσίου

148

ΡΕΓΚΑ

ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΘΕΟΧΑΡΗΣ

3ο ΔΣ Κόνιτσας

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

28,00

9ο ΔΣ Ιωαννίνων

149

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

28,00

9ο ΔΣ Ιωαννίνων

150

ΚΟΥΤΣΙΜΟΙΡΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

28,00

21ο ΔΣ Ιωαννίνων

151

ΒΑΣΔΕΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

5ο ΔΣ Ιωαννίνων

27,88

ΔΣ Παπίγκου

152

ΚΙΤΣΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΘΩΜΑΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

27,80

ΔΣ Κρανούλας

153

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΔΣ Κουτσελιού

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

27,24

9ο ΔΣ Ιωαννίνων

154

ΙΩΑΝΝΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΔΣ Ματσουκίου

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

27,16

21ο ΔΣ Ιωαννίνων

155

ΤΡΑΓΟΥΔΑΡΑ

ΝΙΚΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1ο ΔΣ Ανατολής

26,88

απορρίπτεται

156

ΔΟΥΛΗ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

1ο ΔΣ Κόνιτσας

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

26,56

3ο ΔΣ Ιωαννίνων

157

ΠΑΤΣΙΑΒΟΥΡΙΔΟΥ

ΜΕΝΕΞΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

16ο ΔΣ Ιωαννίνων

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

26,32

1ο ΔΣ Ιωαννίνων

158

ΤΣΙΓΓΡΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

ΠΩΓΩΝΙΟΥ

26,32

ΔΣ Καλπακίου

159

ΜΕΓΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΣ Αβγού

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

26,32

ΤΕΧΝΙΚΑ

4ο ΔΣ Ιωαννίνων
12ο ΔΣ Ιωαννίνων

160

ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΔΣ Καλπακίου

26,24

10ο ΔΣ Ιωαννίνων

161

ΘΕΟΧΑΡΗ

ΠΟΛΥΞΕΝΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

25,80

21ο ΔΣ Ιωαννίνων

162

ΚΕΡΑΜΑΡΗ

ΣΕΒΑΣΤΗ

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

1ο ΔΣ Περάματος

25,48

ΔΣ Ελεούσας

163

ΣΠΥΡΟΥ- ΜΗΤΣΙΟΥ

ΙΟΥΛΙΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

25,16

Διάθεση Α΄

164

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ

ΛΑΣΚΑΡΙΝΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

25,00

3ο ΔΣ Μαρμάρων

165

ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ

ΛΑΜΠΡΟΣ

ΠΑΥΛΟΣ

1ο ΔΣ Χρυσοβίτσας

24,80

21ο ΔΣ Ιωαννίνων

166

ΛΟΥΚΙΣΑ

ΑΙΜΙΛΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

24,64

ΔΣ Ελεούσας

167

ΚΑΨΙΜΑΛΗ

ΖΑΦΕΙΡΩ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

24,56

3ο ΔΣ Μαρμάρων

168

ΣΚΟΡΔΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΣΩΚΡΑΤΗΣ

3ο ΔΣ Κόνιτσας

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

24,40

10ο ΔΣ Ιωαννίνων

169

ΣΤΑΛΙΚΑ

ΕΙΡΗΝΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΣ Πλατανούσας

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

24,24

3ο ΔΣ Μαρμάρων

170

ΓΚΟΝΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΔΣ Δελβινακίου

24,24

ΔΣ Ελεούσας

171

ΚΡΥΣΤΑΛΛΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

24,00

9ο ΔΣ Ιωαννίνων

172

ΤΣΙΡΚΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ

ΔΣ Χριστών

Β. ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ

23,72

ΔΣ Πραμάντων

173

ΜΑΥΡΟΓΕΩΡΓΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΧΑΡΙΛΑΟΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

23,56

1ο ΔΣ Μετσόβου

174

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΕΡΙΚΛΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

23,48

1ο ΔΣ Κόνιτσας

175

ΜΠΙΡΡΗ

ΕΛΕΝΗ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

23,48

1ο ΔΣ Κόνιτσας

A/A

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΘΕΣΗ ΠΟΥ ΑΦΗΝΕΙ

ΔΗΜΟΣ
ΕΝΤΟΠΙΟΤΗΤΑΣ

ΔΗΜΟΣ
ΣΥΝΗΠΗΡΕΤΗΣΗΣ

ΣΥΝΟΛΟ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

ΣΧΟΛΕΙΟ
ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ

176

ΜΑΛΤΖΗ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

23,24

3ο ΔΣ Μαρμάρων

177

ΜΠΟΥΛΟΥΣΗ

ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

23,08

1ο ΔΣ Μετσόβου

178

ΑΥΓΕΡΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΣ Δομπόλειο

22,88

ΔΣ Ζίτσας

179

ΣΠΙΓΓΟΥ

ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

22,48

1ο ΔΣ Μετσόβου

180

ΕΥΘΥΜΙΟΥ

ΟΛΓΑ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

22,00

ΔΣ Ζίτσας

181

ΠΑΠΠΑ

ΝΙΚΟΛΕΤΑ

ΧΡΗΣΤΟΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

22,00

ΔΣ Παρακαλάμου

182

ΣΙΝΤΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

21,32

ΔΣ Ζωοδόχου

183

ΛΑΜΑΡΗ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΕΥΘΥΜΙΟΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

20,72

Διάθεση Α΄

184

ΜΠΡΙΑΣΟΥΛΗ

ΧΑΡΟΥΛΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

20,64

1ο ΔΣ Περάματος

185

ΤΖΑΛΛΑΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΠΕΤΡΟΣ

ΔΣ Ανηλίου

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

20,64

απορρίπτεται

186

ΤΟΥΛΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

6ο ΔΣ Ιωαννίνων

20,32

ΔΣ Κάτω Κρυφοβού

187

ΔΙΑΜΑΝΤΗ

ΘΕΟΔΩΡΑ

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

20,16

1ο ΔΣ Χρυσοβίτσας

188

ΖΗΓΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΔΣ Παρακαλάμου

20,08

1ο ΔΣ Κόνιτσας

189

ΜΑΡΚΟΣ

ΖΗΣΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΔΣ Ελεούσας

ΠΩΓΩΝΙΟΥ

19,48

ΔΣ Κεφαλοβρύσου

190

ΖΑΡΚΑΔΑ

ΜΑΡΙΑΝΑ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

19,32

ΔΣ Παρακαλάμου

191

ΚΟΝΤΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

19,08

ΔΣ Μηλιάς

192

ΤΖΙΑΛΛΑ

ΧΡΥΣΑΥΓΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΣ Βοτονοσίου

19,00

1ο ΔΣ Μετσόβου

193

ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

24ο ΔΣ Ιωαννίνων

19,00

απορρίπτεται

194

ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

2ο ΔΣ Κόνιτσας

ΠΩΓΩΝΙΟΥ

18,40

ΔΣ Κεφαλοβρύσου

195

ΓΚΟΓΚΟΣ

ΚΟΣΜΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3ο ΔΣ Κόνιτσας

18,40

ΔΣ Καλπακίου
ΔΣ Παρακαλάμου

196

ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗ

ΕΛΕΝΗ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2ο ΔΣ Ανατολής

17,88

απορρίπτεται

197

ΣΙΟΥΛΗ

ΜΑΡΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

4ο ΔΣ Ιωαννίνων

17,48

ΔΣ Ροδοτοπίου

198

ΚΑΚΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΖΗΣΗΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

ΚΟΝΙΤΣΑΣ

17,08

3ο ΔΣ Κόνιτσας

199

ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΣ Ι.Μ. Ρωμανού

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

17,00

απορρίπτεται

200

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΦΩΤΙΟΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

11ο ΔΣ Ιωαννίνων

16,56

απορρίπτεται

201

ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΣ Βοτονοσίου

16,24

απορρίπτεται

202

ΜΠΙΤΗ

ΕΛΕΝΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

15,64

ΔΣ Ζίτσας

203

ΤΣΙΑΤΟΥΡΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΣ Πεδινής

15,64

απορρίπτεται

204

ΣΚΑΜΝΕΛΗ

ΜΑΡΙΑ

ΣΩΚΡΑΤΗΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

15,56

ΔΣ Νέας Μουσιωτίτσας

205

ΦΡΑΓΚΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΣ Κεφαλοβρύσου

15,24

ΔΣ Κρανούλας

206

ΣΤΑΘΗ

ΕΛΕΝΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΣ Κεφαλοβρύσου

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

15,08

ΔΣ Ελεούσας

207

ΘΕΜΕΛΗΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΣ Μηλιάς

14,72

1ο ΔΣ Περάματος

208

ΤΖΕΛΕΤΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΣ Δερβιζιάνων

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

14,00

απορρίπτεται

209

ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ

ΜΑΡΙΑ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

13,80

2ο ΔΣ Κόνιτσας

A/A

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΘΕΣΗ ΠΟΥ ΑΦΗΝΕΙ

ΔΗΜΟΣ
ΕΝΤΟΠΙΟΤΗΤΑΣ

ΔΗΜΟΣ
ΣΥΝΗΠΗΡΕΤΗΣΗΣ

ΣΥΝΟΛΟ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

ΣΧΟΛΕΙΟ
ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ

210

ΜΠΟΥΡΗ

ΑΛΙΚΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

12,16

ΔΣ Μικρού Περιστερίου

211

ΜΕΛΛΟΥ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

9,64

Διάθεση Α΄

212

ΝΑΒΡΟΥΖΟΓΛΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

7,40

ΔΣ Ανθοχωρίου

213

ΧΑΧΑΜΗ

ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

από άλλο ΠΥΣΠΕ

3,56

Διάθεση Α΄

 

1. Όσοι από τους παραπάνω εκπαιδευτικούς επιθυμούν , μπορούν να υποβάλουν αίτηση διόρθωσης συγκεκριμένων λαθών ή παραλείψεων στο ΠΥΣΠΕ Ν. Ιωαννίνων ή με fax (2651036860) μέχρι και την Πέμπτη 15 Σεπτεμβρίου 2011.

2. Οι εκπαιδευτικοί που παρέμειναν στη Διάθεση του ΠΥΣΠΕ Ν. Ιωαννίνων μετά τις παραπάνω τοποθετήσεις,, καλούνται να επικοινωνήσουν με το ΠΥΣΠΕ Ν. Ιωαννίνων προκειμένου να υποβάλουν νέα δήλωση τοποθέτησης, στα εναπομείναντα λειτουργικά κενά, μέχρι και την Πέμπτη 15 Σεπτεμβρίου 2011.

3. Οι εκπαιδευτικοί με οργανική θέση στο ΔΣ Κεφαλοχωρίου, στο ΔΣ Διστράτου, στο ΔΣ Πλατανούσας και στο ΔΣ Ματσουκίου, θα παρουσιαστούν στα σχολεία που ανήκουν οργανικά μέχρι την αντικατάστασή τους.

Ιωάννινα, 10-9-2011

 

Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ Π.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ

 

ΚΑΙΡΟΣ

Ιωάννινα
Ιωάννινα °C
B

ΕΟΡΤΟΛΟΓΙΟ